111

Тернопільська обласна організація партії «Наша Україна» виступає категорично проти самостійної участі партії у парламентських виборах. Активісти партії вважають, що така участь шкодить загальній українській справі. Про це заявив голова обласної ороанізації «Нашої України» Петро Мандзій.
Щодо можливого створення так званої правиці, тернопільські «нашоукраїнці» переконані, що таке об’єднання є нічим іншим, як обманом виборців і технологією влади задля роздрібнення голосів виборців.
За словами Петра Мандзія, опозиція на даному етапі повинна діяти консолідовано, адже цього вимагає громадськість. «Опозиційні політики не мають права ігнорувати волю народу і діяти для задоволення власних вузькопартійних інтересів. Перемога над українофобською владою є набагато важливішою за будь-які особисті амбіції», – відзначив «нашоукраїнець».
Мандзій наголосив, що обласна організація партії підтримує позицію голови політради «Нашої України» Валентина Наливайченка щодо участі партії у форматі об’єднаної опозиції. «Лише єдиний список опозиційних сил може перемогти на виборах», – підкреслив Мандзій.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.