111

Під час свого візиту на Тернопільщину цього тижня, уродженець Коропця Богдан Гаврилишин поділився власними роздумати про ситуацію в країні. Журналісти запитали Богдана Гаврилишина, чи є надія розбудувати достойну Україну?

-Надія є, – відповів пан Богдан, але не з цим що при владі і не з цими, що в опозиції. Надія є на нову генерацію, які знають мови, знають, як працює світ. Коли вони йтимуть до влади не одноосібно, а  командами. Для цього є й благодійний фонд Богдана Гаврилишина. Процес розпочнеться за 7-8 років а за 15 – побачимо ефект,- заявив Богдан Гаврилишин.

4 comments

 1. БТБ

  В цього писаки “старечий маразм”. Витягнули його з полки, що протухла ваніліном, щоб трошки посмердів.
  На президенських виборах собачки регіоналів такі, як бджоляр-ющенко теж казали: не йдіть голосувати, бо немає за кого.
  і що тепер маємо? – зек і українофоб при владі…

 2. GENKO

  Дай Боже Богдану Гаврилишину цих 7-8 років ще прожити…

 3. ВІктор

  Абсолютно безпідставний,а тому безвідповідальний прогноз.
  Не викликає нічого,окрім жалю.

 4. Chudo

  Хто пише про Богдана Гаврилишина погані слова – нічого не знають про його участь у побудові Української сучасної держави. Саме він заснував в Україні ще на початку 1990-х років Академію міжнародного менеджменту, випускники якої сьогодні мають досить пристойні посади і перспективи не тільки в Україні, але і в міжнародних компаніях світу. Тим самим він, хоча живе в Канаді або Швейцарії, ледь не єдиний з іноземців українського походження, хто по-справжньому, тихо, без помпи, готує нове покоління управлінців, і не один десяток літ своєю активною фінансовою та ідейною спонсоровістю дає старт принципово новим представникам молоді дорости до участі у владі. Це – колосальний труд. Дай Бог, Богдану Гавриловичу доброго здоров”я і таки- да дожити до здійснення своїх прогнозів. Але, якщо люди не продадуться “за гречку” на осінніх парламентських виборах-2012, може й вдасться змінити цей владний бандитизм ПР і таке ганебне ставлення до своїх громадян на справді нормальних управлінців і керівників уже незабаром. Дуже боляче за Україну!

Напишіть відгук