У Шумську “фантомас” розбушувався

Поділитися

Пограбування, крадіжка, незаконне зберігання наркотичних речовин – чималий послужний список злочинної діяльності 28-річного мешканця Шумського району. Хтозна чого б ще накоїв молодик, якби не зупинили міліціонери.
На хибний шлях шумчанин став, коли вчинив крадіжку. За злочин був покараний позбавленням волі. Півроку тому звільнився. Повернувшись до рідного села, оселився у батьківській хаті. З родичів у чоловіка не залишилося нікого. Ледве зводив кінці з кінцями. Терпіння і снаги розпочати нове життя забракло, тож вдався до старих звичок.
Як розповів начальник Шумського райвідділу міліції Анатолій Ігнатюк, першою «жертвою» лиходія стала 90-річна жителька одного з сіл району. Молодик, скориставшись довірою старенької, випросив у неї гроші. Коли пенсіонерка, не запідозривши нічого лихого, вийняла згорток з останніми заощадженнями, він вирвав його з її рук. Та на цьому він не зупинився. Через декілька днів скоїв крадіжку з господарства 74-річного пенсіонера. Виніс з сараю різноманітний алюмінієвий посуд – від тарілок до каструль. Крадене хотів здати на металобрухт та зробити це завадили працівники райвідділу.
Під час затримання міліціонери знайшли у злодія декілька грамів наркотичної речовини. З його слів, дурман він нещодавно знайшов і хотів його продати.
За усіма фактами порушено кримінальні справи. Слідство триває, і на час його перебігу шумчанин буде знаходитися в ізоляторі тимчасового тримання.

Чужий «Москвич» – на металобрухт?

У Підзамочку вигоріло 5 гектарів!