Чужий «Москвич» – на металобрухт?

Поділитися
    Навіщо знадобився 19-річному парубкові сусідів старий «Москвич», борщівські правоохоронці ще з’ясовують. Проте не стільки важлива причина проступку, скільки сам факт протиправного діяння. А незаконне заволодіння чужим транспортним засобом знайшло своє підтвердження.
До борщівських правоохоронців із заявою про зникнення легковика звернувся житель райцентру. Чоловік дивувався, кому могла знадобитися його стара автівка, тим більше, що машина була несправна. Проте потерпілий просив встановити особу викрадача і притягнути його до відповідальності, адже сума збитків була чималою – майже десять тисяч гривень.
Особу, причетну до незаконного заволодіння транспортним засобом, міліціонери розшукали, а, відтак, встановили місцезнаходження викраденої автівки. З’ясувалося, спокусив несправний «Москвич» сусідського парубка. Молодик повертався пізно ввечері з гулянки, каже, що був напідпитку. Побачивши біля під’їзду автівку, вирішив привласнити. Навіщо – не розповідає, але, як припускають правоохоронці, задум був здати легковик на металобрухт.
Куди дівати викрадене майно, молодик не знав, адже сам мешкає в багатоповерхівці. Тоді вирішив зателефонувати друзям. Пояснив їм, що купив собі «Москвич», не порадившись з батьками, тому мусить переховувати автівку. Товариші повірили парубкові, взяли несправного легковика на буксир і потягнули до себе. Там автівку й знайшли правоохоронці.
На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Ідея з додатковим заробітком зазнала краху

У Шумську “фантомас” розбушувався