Урок від міліціонерів-охоронців

Поділитися

Днями співробітники відділу Державної служби охорони в області завітали до тернопільської загальноосвітньої школи №4. Шестикласникам працівники міліції розповіли про специфіку своєї роботи, а також продемонстрували спецзасоби, які використовують.
    Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Андрій Петринка, розказав учням про основні завдання міліції, роботу її підрозділів, а також більш детальніше зупинився на тому, чим займаються працівники служби охорони. Школярі дізналися, як правильно діяти у випадку небезпеки, куди потрібно звертатися за допомогою. Під час бесіди міліціонер відповів на численні запитання учнів. Підлітків також цікавило, де потрібно вчитися, аби стати міліціонером.
Неабиякі враження діти отримали від демонстрації спецзасобів, привезених правоохоронцями. Діти мали можливість приміряти бронежилет, каску, потримати у руках кийки, кайданки. З особливою цікавістю учні слухали розповідь про зброю. Школярам продемонстрували навчальний взірець пістолета Макарова та припаси до нього.

Після закінчення уроку підлітки ще довго не відпускали міліціонера, розпитуючи про все, що їх цікавило.

Мобільні шахраї продовжують видурювати гроші у довірливих батьків у Тернополі

Як у “Подолянах” міліціонери “розважались”