111

Нещодавно у Тернополі відбулась зустріч журналістів з відомим українським гумористом Євгеном Дударем. Уродженець Озерни відверто зізнався, що нині натхнення до творчості надає саме життя

–          Сюжети ходять,- каже пан Дудар. – От в’їжджайте з Ямполя. Я через Ямпіль їду цією трасою Біла Церква – Кременець, бо мені так ближче. Тільки з Ямполя там дорога нормальна. Тільки з Ямполя, тільки вискакуєш сюди, якийсь “шмуц”, бігморди “шмуців”, з одного боку, з другого боку якесь дебільне лице на тебе дивиться, а тут ями на дорозі. І він тебе вітає.

Як відомо, своїми біг-бордами у такій “стилістиці” обвішав Тернопільщину народний депутат України від Партії Регіонів Орест Муц.

3 comments

  1. саня

    ще мені один гуморист якого ніхто не знає вот в нього дісно пику від задниці невідрізниш

  2. Петро

    Для особливо обдарованих можу сказати, що твори Дудара вивчаються в школах на уроках української літератури…але дебіли в школу не ходять – максимум в школу для розумово відсталих – там точно Дудара не вивчають….

  3. P.V.

    TAK VOT I PISLYA ZEYI SHKOLU VUXODYAT TAKI “DUBILNI DYDARUKU”?….ya vot tozhe zdayetsya v shkoli vchuvsya ale zmist”DYRIKIV” VCHUV T.G.SHEVCHENKO…znayesh takogo vid partiyi “VOLYA”……..YCHITES…CHUTAYTE…I “SVOGO” NEZYRAYTES…!!!…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.