Віталій Кличко на Тернопільщині має своїх «300 спартанців»

Поділитися

 Двадцять першого квітня, у суботу,  відбулася конференція Тернопільської обласної організації Політичної партії « УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

На конференцію прибули представники сімнадцяти районів Тернопільської області та представники Тернопільського міського  осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» (шістдесят один чоловік).  Перед присутніми прозвітував голова Тернопільської обласної організації Ігор Побер, який розповів про заснування партії та про її діяльність протягом двох років (саме стільки часу він очолює Тернопільський «УДАР»).  Ігор Побер повідомив, що Тернопільська обласна організація налічує у своїх рядах 299 членів та 635 кандидатів у члени партії.   Обласна організація бере активну участь у суспільно-політичній діяльності Тернопільщини. За два роки своєї діяльності обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» власними зусиллями провела чимало акцій культурно-масового, патріотично-виховного характеру , брала участь у заходах розвитку місцевого та студентського самоврядування, підтримувала спортсменів-інвалідів та сприяла розвитку спорту серед молоді.

«У структурі обласної організації створено обласну молодіжну організацію, одним із основних завдань якої є залучення патріотичної молоді з метою сформувати будівників України європейського зразка, – зауважив він, – Головними завданнями на найближче майбутнє для нашої організації є завершення розбудови партійних структур, залучення до наших лав нових членів партії. Також ми маємо підготуватися до початку виборчої кампанії, а саме сформувати окружні та дільничі виборчі комісії та активізувати роботи партійних штабів в районах», – вважає Ігор Побер.

На конференції  було прийнято ряд важливих для подальшого функціонування обласного осередку рішень. Зокрема, головою Тернопільської обласної організації «УДАР Віталія Кличка» було обрано Ігоря Миколайовича Побера. Також було обрано  Раду Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»,  яку представлятиме сім  чоловік, та обрали Ревізійну комісію у складі трьох чоловік.  У ході конференції було обрано делегатів на Всеукраїнський з’їзд Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», який відбудеться двадцять восьмого квітня у Запоріжжі.

Прес-служба  ТОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Наливайченко: “Треба захистити малий та середній бізнес від владного рекету”

Як працюють однопартійці Кличка на Тернопільщині (фотофакти)