111

На третьому пленарному засіданні депутати прийняли  комплексну програму розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2012-2015 роки та звернення Тернопільської обласної ради до Президента України Януковича В.Ф., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збільшення фінансування агропромислового комплексу області. Із запропонованими на попередньому і нинішньому пленарному засіданні пропозиціями було проголосовано за  програму розвитку виробництва картоплі та овочів в області на 2012-2020 роки.

Після обговорення та зауважень депутатського корпусу обласна програма будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури  на період до 2015 року не була прийнята.

Нищівної критики депутатів вже вдруге зазнала  обласна програма розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012-2016 роки, представлена головою Тернопільської обласної спортивної організації  «Колос» Георгієм Гунтіком. Таким чином її було повернуто на доопрацювання і розгляд перенесено нам наступне пленарне засідання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.