За пляшку горілки та сотню гривень відібрав життя у пенсіонерки

Поділитися

У селі Олесино Козівського району днями сталося вбивство. У власній хаті з перерізаним горлом було знайдено місцеву жительку. Хто відібрав життя у 79-річної пенсіонерки? Через декілька днів відповідь на це запитання дали міліціонери.
Як розповів заступник начальника відділу слідчого управління обласної міліції Ігор Усик, повідомлення про злочин надійшло до чергової частини Козівського райвідділу внутрішніх справ. Житель села повідомив, що виявив мертвою стареньку сусідку. Слідчо-оперативні групи райвідділу та обласного управління внутрішніх справ виїхали на місце події.
Тіло загиблої міліціонери знайшли у будинку. Дивним було, що пенсіонерка пустила когось до помешкання, бо слідів злому дверей оперативники не виявили. Місцеві жителі в один голос твердили: бабуся була надто обачною, хату зачиняла навіть вдень, нікого чужого й на поріг не пускала. Отже, лиходія оперативникам карного розшуку треба було шукати серед тих, кого знала загибла.
Припущення згодом підтвердилися. До жорстокого злочину причетним виявився односельчанин. 25-річний молодий чоловік ніде не працював, уже був судимий за майнові злочини, та найбільшою його проблемою було зловживання спиртним.
За попередніми даними, того фатального дня молодий чоловік прийшов взяти у борг, але бабуся відмовила йому…Молодик вхопив зі столу ніж і накинувся на стареньку. Вбивця обшукав жінку. Знайшов сто двадцять гривень, а з серванту витягнув пляшку горілки.
Міліціонери арештували підозрюваного наступного дня після скоєння вбивства. Зловмисник під приводом поїздки на заробітки намагався втекти приватним транспортом у Росію. Проти нього порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 115 КК України. Звинувачення у навмисному вбивстві загрожує молодику п’ятнадцятьма роками ізоляції.

Підводний човен “Запоріжжя” вперше за 19 років вийшов у море

Чому у Тернополі зникла вода?