111

Ми, представники патріотичних партій та громадських організацій Тернопільщини, засновники Народного Руху України наприкінці 80-х років минулого століття, стурбовані інформацією щодо можливого балотування до Верховної Ради України від опозиційних сил діючого народного депутата Івана Стойка.

Вважаємо, що за роки своєї публічної політичної кар’єри І.Стойко переконливо довів, що він недостойний представляти інтереси громади Тернопільщини ні у стінах парламенту, ні в  інших органах влади. Більше того – його головна роль у політиці – розвал патріотичних партій та громадських структур.

Не станемо наголошувати на тому, що І.Стойко був, у свій час, малоефективним керівником Тернопільської ОДА та пасивним депутатом від Бучацького виборчого округу протягом 2002-2005 рр., та й у діючому парламенті не може похвалитися вагомими законодавчими ініціативами чи співпрацею з виборцями. Не хочеться, також особливо пригадувати його некоректні висловлювання проти таких політиків-опозиціонерів як, скажімо, Юлія Тимошенко чи Борис Тарасюк.

В центрі нашого звернення – деструктивна робота І.Стойка як партійного функціонера.

 1. У 2000 р. І. Стойко, несподівано для багатьох став керівником Тернопільської крайової організації НРУ. Варто наголосити, що це відбулось, незважаючи на те, що він не був ні з числа засновників НРУ, ані брав активної участі у процесах національного відродження на Тернопільщині. Отримавши владу у партії, І.Стойко перетворив потужну колись організацію на власний політичний проект. Використавши славу і бренд НРУ для задоволення власних амбіцій, у 2009 він безславно покинув ряди Руху, залишивши розваленими його структури на Тернопіллі.
 2. У 2011 році І.Стойко очолив рейдерське захоплення обласної організації політичної партії «За Україну!», організувавши цей процес з багатьма  порушеннями партійного статуту.
 3. А вже у 2012 році Іван Стойко «взяв курс» на входження у політичну партію «Фронт Змін», намагаючись в такий спосіб знову потрапити у парламент.

Та чи має право такий політичний перебіжчик знову користуватись мандатом народного обранця? На наше тверде переконання – ні!

Тому апелюємо до керівництва опозиційних політичних сил з вимогою не допустити Івана Стойка до лав єдиного списку опозиції та до можливих узгоджених кандидатів від опозиційних партій по мажоритарних округах.

 

Ольга Жулковська                багатолітній політв’язень, одна із засновників НРУ на Тернопільщині

Богдан Дюг                                 один із засновників Руху на Підгаєччині

Корналь Володимир          заступник голови Зборівської РО «За Україну!»

Петро Голик                             Товариство дітей політв’язнів

Василь Мудло                          екс-голова Зборівської РО «За Україну!»,

                                                             на сьогодні – активіст «Фронту Змін»

Бараневич Тарас                  член партії «За Україну!»

Гончар Іван                             член партії «За Україну!»

Тиняга Олег                            член партії «За Україну!»

Бобко Тарас                             член партії «За Україну!»

14 comments

 1. ocтап

  В десятку попали. Те що Стойко нікудишній – це без перебільшення. Але потрібно робити люстрацію і всім іншим охочим поживитися слимакам.

 2. Михайло

  Заставний почав воювати з Стойком! Заставний кинув партію За Україну а тепер його підданний фронтовик Мудло Василь пі дписує звернення до опозиційних сил! Щурі гризуться перед потопом!

  1. Ніка Зборів

   Українська політика потребує люстрації. І таких горезвісних політиків як Стойко потрібно гнати з політики. Що зробив такого Стойко, що він заслуговує на мандат народного обранця? А нічого не зробив.
   Лише його штабні працівники захищають та обливають брудом патріотів.
   І не тільки тут, а й в інших статтях – а все тому, що він хоче попасти у ВР і платить їм за це гроші.
   Не словом, а ділом – та напевно пан Стойко переплутав це гасло помаранчевої команди, і тепер у його виконанні воно звучить так: Гадити, обливати брудом, піаритися не зробивши нічого.
   Ганьба Стойку!

 3. Гість

  А хіба була партія За Україну в Тернополі. Заставний Барна і два Юрики – проект щоб було легко продатися. Стойко по суті з нуля відновлює партію. А українські патріоти жулковські мають виховувати своїх синочків алкоголіків а не повчати інших

  1. Сергій

   КОД постійно стверджуе що ми всі опозиційні сили змушені триматися разом для повної перемоги у парламенских виборах, і не обливати “Брудом” один одного, а такі активісти “Фронту Змін” як Василь Мурло та інші якоби члени партії “ЗА Україну” займаються побрехеняками та обливанням бруду як останні “шестірки”.

   1. Ніка Зборів

    Сергій ви спочатку навчіться писати коментарі без помилок – чи це у Вас окуляри запотіли і ви букви з’їли

 4. Юрій

  Василь Мудло справжній український націоналіст який ще з детинства своїми діями та вчинками доказує вірність українській справі . Особисто я , знаю його давно , в нашому районі він розбудував такі молодіжні організації , як : “МНК , Просвіта” , займається вихованням молоді . Як політика , голову Зборівської РО політичної партії “За Україну!” я знаю його з 2010 . Я б не сказав , що він людина Заставного , Барни чи Юриків ,- як політик він формував сам себе , і кожним своїм кроком завжди захищав інтереси українського народу , не зважаючи на політику партії чи її лідерів . А що до Стойка я можу сказати лише одне , що він не заслуговує на те щоб представляти інтереси жителів нашої області в наступному скликані Верховної Ради .

 5. Khrystyna

  Шановні прибічники Стойка! Припиніть писати БРЕХНЮ про справжнього націоналіста Мудла. Змиріться з тим, що цей перспективний хлопець справді працює з молоддю і намагається підняти райони із ярма, а не розносить плітки про інші політичні сили. Ви тільки й вмієте обливати лайном людей, які дійсно хочуть щось зробити для держави. Ваші обіцянки-цяцянки вже набридли народу, обіцяєте, але прийшовши до влади нічого не виконуєте!

 6. dsy

  Мудло – політик? Не смішіть. А взагалі то він майже кожен день в РДА. Чого б це?

  1. Ніка Зборів

   На відміну від вас Василь не боїться говорити правди і підписуватися під своїм власними словами.
   А щодо РДА. Василь кожного дня буває в одній із шкіл, відвідує садочки, сиротинці, буває у відділі освіти, податковій, міській, районній раді та ін. то цього ви не помічаєте.
   А що справжні політики не відвідують держустанов чи що????

   1. Сергій

    Ніка з моїми окулярами все гаразд, а у вас проблеми з розумом та зором.

 7. Маша

  Повністю погоджуюся зі зверненням і підтримую усіх, хто підписався під ним. Також вважаю, що Василь Мудло зовсім не заслужив подібних негативних відгуків у свою сторону. Я поважаю його життєву позицію, і думаю, що Україна справді потребує таких свідомих громадян, як він.

 8. Іванка

  Як на мене Стоко заслуговує написаного на всі 100 процентів і більше!На відмінно від тих негативних коментарів на Василя! який не боїться говорити правди! і хоча би щось намагається робити!

 9. Степан

  Як на мою думку Василь не такий вже як його описують святий в нього є свій чортик із табакерки і якщо вже написав Пан Юрій саме (він розбудував такі молодіжні організації , як : “МНК , Просвіта” ) це правда але на даний момент він залишив своє дітище і вирішив піти в політику на мою думку багато на себе візьмеш то то ніде не встигнеш тому нехай візьмется за щось одне або за політику або за виховання молоді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.