111
Фінальний тур міжнародного змагання з перегонів роботів “Roborace” 2011/2012 відбудеться 23 травня 2012 р. у місті Києві. Прийматиме шостий етап перегонів Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” (вул. Львівська 23). Організатором міжнародного чемпіонату є громадська організація “Асоціація Робототехніки”.
У  фінальному  турі другого сезону змагань братимуть участь  команди з Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Києва та команди з Бреста і Мінська.
На даний час лідерами другого сезону за попередньо набраними балами є команди Photoniсa-31 зі Львова та TopNode з Івано-Франківська, на другому місці – TopNode-2 з Івано-Франківська, на третьому – No_Name та SRS-Ericpol  з Бреста.
Особливістю останнього туру “Roborace”  є запровадження системи масового старту. Тепер важливим пунктом сертифікації (проходження техогляду для допуску до змагань) буде  зарезервований пін та виведений роз’єм. Таким чином, коли після підключення до роз’єму модуля системи суддя подасть команду старт робот автоматично почне рух. Коли ж  суддя дасть команду стоп робот зупиниться. Таке впровадження значно полегшить роботу суддів.
Слід також зауважити, що траса змагань для фіналу розроблена під логотип університету “Україна”. Для учасників змагань траса відрізнятиметься за складністю не лише в поворотах, але й у заплутаності маршруту.
Партнерами та спонсорами заходу стали Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” та компанії: Сканті, Cypress Semiconductor, Texas Instruments, MagneticOne, Goodahead. Технічне забезпечення та відео-трансляцію перегонів он-лайн  здійснює Diaсom Group, шоу-програму організовано арт-конторою “Жаба”. Енергетична підтримка учасників та гостей від Monster Energy.
Вже традиційно перший тур другого сезону міжнародного чемпіонату перегонів роботів “Roborace” 2011/2012 було розпочато у Тернополі. Другий тур змагань відбувся у Львові, третій – у Бресті. Четвертий тур перегонів пройшов у Чернівцях, а п’ятий – у Івано-Франківську.
План проведення Шостого туру Roborace” 2011/2012
Час
Захід
Місце проведення
9.00 – 11.00 Реєстрація учасників університет
9.00 – 11.00 Тренувальні заїзди – / –
11.00 – 11.30 Відкриття – / –
11.30 – 13.00 Кваліфікаційні заїзди – / –
13.00 – 15.00 Змагання – / –
15.00 – 15.30 Кава-брейк – / –
15.30 – 16.00 Нагородження учасників, та урочисте закриття сезону – / –
16.30 – 18.30 Екскурсія містом – / –
Метою “Roborace” є стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку молоді, задоволення потреб у творчій самореалізації та подальший розвиток і популяризація робототехніки в Україні та світі.
В чемпіонаті беруть участь команди, які складаються з 2-х або більше чоловік, один з яких є капітаном команди. Також до складу команди може входити тренер команди. Вікових, територіальних, національних та інших обмежень до учасників чемпіонату немає.
Найцікавішим є те, що чемпіонат є аналогом усім відомих перегонів Формула-1 з єдиною відмінністю – під час заїздів змагань роботи керуються виключно за допомогою автоматичного управління. Всі інші способи – заборонені.
За найкоротший проміжок часу робот повинен пройти від 10 до 30 кіл траси (залежно від довжини та складності траси) від місця старту до місця фінішу, обходячи інших роботів та не виїжджаючи за межі траси. Кола траси виділені чорною лінією, а  її межі  визначені бортами. Перешкоду (робота) робот може обійти з будь-якої сторони. Допускається рух по будь-якому  колу  траси, котре є позначеним  чорним кольором.
Переможцем вважається та команда, що потратила для проходження траси найменшу кількість часу.
Детальнішу інформацію про умови чемпіонату можна отримати на сайті чемпіонату www.roborace.te.ua або Асоціації Робототехніки www.roboart.org.ua
Довідка
Асоціація Робототехніки – це організація, створена для активної популяризації технічної творчості у сфері високих технологій.
Цілі і завдання Асоціації:
* активне пропагування технічної творчості у сфері високих технологій;
* залучення молоді до занять робототехнікою;
* формування змагального духу в сфері ІТ;
* забезпечення обміну ідеями та досвідом.
Заходи Асоціації:
– щомісячні зустрічі членів Асоціації Робототехніки;
– організація конкурсу “Перегони роботів – Roborace”;
– організація робото – технічних шоу;
– підготовка всеукраїнських змагань та участь у міжнародних турнірах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.