111

На місцевих інтернет-виданнях останніми днями почала з’являтися неправдива інформація про те, що до Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  вступив «індичий олігарх» Іван Чайківський. Про це на прес-конференції повідомив журналістам нардеп-бютівець Василь Деревляний.

Ця інформація не відповідає дійсності:

–          Чайківського немає і ніколи не було в «УДАРі», з заявою про вступ в партію він не звертався  – не приховує свого обурення голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР» Ігор Побер, – пану Деревляному не пасує робити із себе клоуна. А журналісти нехай

працюють професійно та перевіряють достовірність будь-якої інформації стосовно «УДАРу», звертаючись за коментарями безпосередньо до мене або моїх заступників.

 

Та не лише представників БЮТу хвилює успіх молодої політичної сили настільки, що вони опускаються до рівня розпускання пліток. Днями на одному із місцевих порталів була опублікована також гучна заява Романа Заставного, голови обласної організації «Фронту змін», у якій він переконував, що одного із активістів «УДАРу», підприємця Олега Ваврика він звільнив із посади голови  Чортківського осередку Політичної партії «Фронту Змін».

У виконавчому комітеті партії «УДАР» запевнили, що заява Романа Заставного, оприлюднена ним на прес-конференції 26 червня 2012 року, неправдива.

 

Згідно протоколу №104 від 26 травня 2012 року, журналів обліку членів партії «УДАР» та  заяви про вступ в партію Ваврика Олега Володимировича, поданої ним 11 травня 2012 року, слова Романа Заставного не відповідають дійсності, оскільки він очолив «Фрон змін» значно пізніше, ніж Олег Ваврик  виявив бажання приєднатися до лав «УДАРу».

Додамо, що Роман Заставний і Василь Деревляний об’єднані «КОДом», то ж не дивно, що обоє  зацікавлені в тому, щоб нашкодити репутації  «УДАРу».

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

3 comments

 1. БТБ

  я , скажу простіше, оскільки був причетний (але не голосував) до цих подій: пане Ігор – Вас поважаю. Тих що з Вами – сексоти : Яворський, Цибульський, Махно – тебе першого підставлять і зідять… а потім звинуватять в усіх смертних гріхах… якщо я не правий, …. брат по фракції…

 2. дуду

  Чесно кажучи, чужа для Тернопільщини політична групку “Удар”. Та й наповнення нічим не примітних людей. Не достатньо займатися спортом. Треба ще й трохи читати книги.

  1. куку

   ой як вже тут БЮТівці розсмерділись в коментарях) бачу пам’ятаєте як ці всі хлопці пішли від Деревляного через зверхнє і невдячне ставлення до них і тепер вони всі працюють разом. Не переймайтесь так шановні колишні соратники, Побер небагато розумніший керівник і не зробить таких же помилок як ваш “лідер” і тому команда Побера не матиме причин підставляти і з’їдати його)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.