Пенсіонерів обкрадала зграя місцевих

Поділитися
    Хвиля крадіжок прокотилася селом Доброполе Бучацького району. Серед потерпілих – переважно пенсіонери. Невідомі зловмисники посеред ночі проникали до підсобних помешкань селян і виносили звідти усе, що мало б хоч якусь цінність.
Оперативники бучацької міліції активно взялися шукати нічних візитерів. І незабаром з’ясувалося, що до злочину причетні місцеві молодики. Серед підозрюваних – троє учнів-першокурсників районного училища, а за старшого – 21-річний молодик.
Цікаві деталі стали з’ясовуватися під час слідства. Неповнолітні школярі в один голос твердили, що обкрадати селян їх примушував старший товариш. Мовляв, коли чоловік тверезий – то нормальна людина, а от хильне зайвого – і тягне на кримінальні подвиги. Зі слів 15-16-річних підозрюваних, односельчанин навіть погрожував їм розправою, коли намагалися відмовити у злодійській спілці.
Загалом, міліціонери задокументували п’ять випадків крадіжок, вчинених молодими людьми. Серед потерпілих – сільські пенсіонери. З підсобних господарств жертв зловмисники тягнули каструлі, господарський реманент, деяку техніку. З накраденого лиходії встигли здати на металобрухт лише чавунну ванну та каструлю, а решту добра, дізнавшись, що справою зайнялася міліція, повернули власникам. Та це не допомогло уникнути відповідальності.
На даний час проти усіх підозрюваних порушені кримінальні справи. Неповнолітніх звинувачують у крадіжках. Щоправда, якщо слідство доведе, що школярі чинили протиправне під тиском, то така обставина стане пом’якшуючою. А от чекати поблажливості 21-річному добропільчанину не варто. Окрім незаконного заволодіння чужим майном, він, найімовірніше, відповідатиме ще й за втягнення у злочинну діяльність неповнолітніх. Та й у минулому чоловік вже не раз потрапляв у поле зору правоохоронців, що теж не додає плюсів у його справі.

Рецепт виграшу Яценюка у Тернополі + як йому підсувають авантюристів – кандидатів у депутати (відео)

Як Яценюк у Тернополі забирав Межигір’я в Януковича (відео)