Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області пропонує в оренду 2 об’єкти державної форми власності у м. Заліщики

Поділитися

Об’єкти пропонуються для забезпечення харчування студентів коледжу та для встановлення опалювальних твердопаливних котлів, організації теплопостачання навчальних і житлових приміщень коледжу з використанням альтернативних видів палива. Максимально можливий строк оренди для кожного об’єкту – 2 роки 11 місяців. Обидва об’єкти перебувають на балансі Відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів і природокористування України „Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого” і знаходяться за адресою: Тернопільська обл., м. Заліщики, вул. С.Крушельницької, 52. Загальна площа першого об’єкту – частини вбудованого приміщення навчального корпусу №1 коледжу (приміщення студентської їдальні) – 325,3 кв. м, загальна площа другого об’єкту – вбудованого приміщення котельні коледжу – 281,9 кв. м.

Заяви про оренду кожного із зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення (до 23.06.2012 р.) за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 603, РВ ФДМУ по Тернопільській області. Заяви подаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Детальну інформацію щодо об’єктів оренди можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті “Відомості приватизації” (№ 24 від 13.06.2012 стор.12).

 

 

Прес-служба регіонального відділення

Фонду державного майна України

по Тернопільській області

МТС забезпечить зв’язок з пупом Землі

22 червня Бучачі відбудеться науково-практична конференція «Перспективи відродження замків Бучаччини»