111

У Тернопільському політикумі сьогодні буде велика забава: аж два дня народження у знакових політиків.
Ударівка Наталка Михно принесла до тернопільської політики … життя. Після буремних 90-х років тернопільська політика закостеніла, стала якоюсь нудною і неосвіченою, закомплексованою і кулуарно-родинною аж до відрази. Після яскравих презентацій своїх книг, багато тернополян відкрили для себе, що Наталя Михно не менш цікава особистість у політиці. На прес-конференціях вона описує дії своєї політичної команди всіма барвами. Як у житті.
“Про все” бажає Наталці Михно повноти відчуттів від щасливого життя, яке вона намагається збудувати для усієї громади Тернопілля за допомогою “політичного конструктора”.
Петро Ландяк представляє на Тернопільщині партію чи не єдиного професійного політика, якого визнають усі професіоналом, який водночас є й моральним авторитетом в українській політиці. Петро Ландяк також “скуштував” владного хліба в мерії, але не проміняв себе на кілька срібняків. У Тернополі пан Петро чи не єдиний політик, ім’я якого сильніше від найрозкрученішого партійного бренду.
“Про все” бажає Петру Ландяку усіх гараздів, щоб не доводилось розмінюватись на дрібниці!

2 comments

  1. Наталка Михно

    Так незвично – зворушливо коли раптом у день твого завжди раніше непомітного ніким день народження безмір телефонно – вітальних дзвінків…
    Дякую – ю- ю Вам “Про все” за … життя …. котере Ви принесли вчора у мій день народження!!! Так багатющо квітів і вітальних слів у мене, правда, ще ніколи не було!!!!!!!
    При нагоді приєднуюсь до вітань для Петра Ландяка і зичу йому сили від поваги людей, що живуть поруч, на щодень!!!

  2. Петро Ландяк

    Щиро вдячний редакції і пану Борису за привітання і добрі слова , а також пані Наталі, яку щиро вітаю і дуже приємно, що нас об’єднує не лише спільна позиція по багатьох питаннях суспільного життя, а і 25червня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.