У Бучачі відбувся другий турнір міжпарафіяльного футболу

Поділитися

Нещодавно в м. Бучачі, що на Тернопільщині, на стадіоні «Колос», проходив другий турнір із християнського міжпарафіяльного футболу. Захід благословив Владика Дмитро (Григорак), Єпарх Бучацький. У турнірі взяли участь команди українських греко-католицьких церков міст Бучача і Борщева, смт Скали-Подільської та с. Пиляви. Про це повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.

Чемпіонат розпочався із Молебеню до Христа-Чоловіколюбця, який відслужили чотири священики Бучацької єпархії: Василь Германюк, Володимир Кремза, Іван Гнилиця та Володимир Гнилиця. Поблагословивши футболістів на дружню християнську гру, священнослужителі наголосили, що основною метою турніру є спільно прославити Бога під час улюбленої справи.

За жеребкуванням першу гру розпочали команди Бучача та смт Скали-Подільської. Друга гра відбулася між командами Борщева та Пиляви. Команди-переможці перших двох ігор у наступному турі змагалися за перше та друге місце, а команди, які програли, боролися за третє призове місце.

Цього ж дня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, під час якої було вручено кубок команді-переможцю м. Бучача. Усі інші футболісти одержали медалі з призовими місцями та грамоти з підписом єпископа і начальника відділу у справах молоді та спорту Бучацької райдержадміністрації. Крім цього, були такі нагороди: кращий гравець, кращий бомбардир та кращий воротар чемпіонату. Наступного ж дня всі футболісти разом із своїм тренером – Слотвінським Богданом, молилися на Святій Літургії та дякували Богові за отримані ласки.

Департамент інформації УГКЦ

Іван Гута збере акціонерів “Мрії” відразу після виборів, щоб…

Мер Тернополя бавиться у …шкло