У Кременці прокуратура “наїхала” на мерію через… цирк-шапіто

Поділитися

Прокурором Кременецького району Віталієм Сідоровим опротестовано незаконні дії посадових осіб міської ради, якими не створено безпечних умов для відпочинку дітей. На даний час завдяки своєчасному прокурорському втручанню масові заходи у місті Кременець, які відвідують діти, проводяться з дотриманням вимог законодавства.

 Перевіркою встановлено, що майже тиждень на центральній площі міста Кременець функціонував цирк-шапіто.

Однак, як з’ясувалося, виконавчим комітетом міської ради рішення про надання дозволу на розміщення зазначеного цирку не приймалося та договір оренди земельної ділянки не укладався. Посадові особи міської ради, ігноруючи вимоги законодавства, обмежилися лише інформуванням директора закладу про не заперечення щодо його розміщення на території міста. Тим самим, під загрозу поставлено життя та здоров’я дітей, які відвідували цирк.

Більше того, прокурорська перевірка засвідчила, що організатори цирку не усунули порушення законодавства у сфері охорони праці та пожежної безпеки.

Прокурором району незаконні дії посадових осіб міської ради при створенні оптимальних умов для безпечного дозвілля дітей опротестовано. Рішенням виконавчого комітету міської ради протест прокурора задоволено та зобов’язано відповідні підрозділи неухильно дотримуватися вимог законодавства під час організації та проведення масових заходів, повідомляє  прес-служба прокуратури Тернопільської області

Літо прийшло!!!

Рецепт виграшу Яценюка у Тернополі + як йому підсувають авантюристів – кандидатів у депутати (відео)