У Монастириську хірургічні операції будуть робитися «УДАРними» темпами

Поділитися

Активіст Тернопільської обласної організації політичної партії «Удар» Віталія Кличка Микола Люшняк подарував Монастириській районній лікарні врай необхідний апарат – хірургічний розширювач. В медичних колах цей інструмент названий людським ім’ям «Чанлі», оскільки він повністю замінює одного асистента хірурга.

«У провідних країнах світу подібні інструменти є повсякденністю, яка є у кожній лікарні, – сказав Микола Люшняк. – На жаль, в наших лікувальних закладах районного масштабу про це доводиться тільки мріяти. Розширювач при хірургічних втручаннях набагато спрощує роботу медиків. Ефективність самих операцій є набагато більшою».

На вручення пристрою «Чанлі» приїхав голова Монастриської районної адміністрації Іван Білик, який висловив свою велику вдячність благодійнику Миколі Люшняку.

«Я вже не перший день знаю пана Миколу, як людину з великої букви, – сказав Іван Білик. – Допомога лікарням – це, насамперед,  допомога жителям всієї Монастирищини. Найголовніше, що Микола Люшняк сам взнав про потребу нашої районної лікарні у цьому пристрої, і знайшов власні ресурси для його купівлі».

Вдячні слова сказали і працівники хірургічного відділення районної лікарні. Вони, як ніхто інший, розуміють необхідність сучасного обладнання та спеціальної техніки. Адже кожен день тут рятують життя багатьом людям.

«Вам, працівникам медичної галузі у звичайних райцентрах, потрібно дякувати щодня. У важких умовах ви кожен день боретеся за здоров’я людей. Часто не досипаєте, працюєте понаднормово. За це вам моя велика вдячність!,» – щиро зізнався Микола Люшняк, звертаючись до медперсоналу лікарні.

Вже у найближчі дні заплановане перше операційне втручання за допомогою сучасного хірургічного розширювача «Чанлі».

«Перспективи відродження замків Бучаччини»

УДАР у Тернополі представить кандидатів в депутати