111

Сьогодні у Тернополі відбулась знакова подія: політична партія УДАР Віталія Кличка представила членів своєї команди, які сподіваються на підтримку громади краю на цих виборах. Як все відбувалось – маєте змогу побачити на відео. Зазначимо єдине, що це перша політична партія Тернопілля, яка ознайомила громадськість  зі своїми лідерами

8 comments

 1. Політичний оглядач

  Нічого не скажеш!!! Серйозна, готова до тушкування, команда Кличка на Тернопільщині. Перший це Побер, який більше двох років робив на Януковича під керівництвом Хоптяна. Саме він впроваджував ініціативи Януковича і Азарова на Тернопільщині. Тут не може бути і мови, що він займався вузькопрофільним спортивним управлінням. Він чітко виконував програму антиукраїнської влади. Окрім цього ще й збагачував себе через те що за державні гроші їздив разом із дружиною на змагання. Також варто пригадати ті земельні дерибани під керівництвом Заставного в попередній міській раді, де Побер із своїм маже братом Біликом, який колись був найближчим соратником по Удару а нині головний регіонал в Монастириському районі, відігравали роль непотрібу, який, в разі відсутності голосів, за чітко визначену суму голосували за земельні і деякі інші грошові питання. Самі Побер із Біликом також встигли по ділянці прихопити. Побер свій наділ оформив на дружину – Дашку, і ця сімейка вже готова продати землю, якщо вже не продала. І та червона салфетка, якою Порбер витирає свого твердого лоба, не приховає жодних авантюрних задумів.
  Другий це Максимов. Яка може бути мова про незаплямованість так званої нової команди. Певно забув пан Віталій, як давав вказівки витягувати з архівів компромати на сьогоднішніх і колишніх ударівців про їх судимості. Та ще й його чекає із яскравим представником бандитизму Теребовлянщини Володимиром Михном. І в самого, до речі, рильце в пушку. Добряче набрався він із Кавюком. Побори страшні (хоч нині ще страшніші). Тільки подумати, щоб такий милий на вигляд чоловік, організував серйозну систему поборів по методу мережевого маркетингу. Починається все з дільничного або даішника. Він має організувати прихід до спільної каси із простих смертних бажаних грошей. Чим більше назбирав, тим більше може залишити собі. Але внутрішня безпека чітко прослідковувала, якщо хтось чимось не ділився. Відразу ж відсилали підставного і такий міліціонер гримів за грати. В подальшому, відповідно до рівня посадової ланки, гроші збиралися в руках керівника, який в подальшому через районного міліціонера, передавав їх особисто Максимову. Браток Кавюк вже загримів, коли взяв на себе вину в аварії автомобіля Хоптяна 31 грудня 2011 року. Тепер ображені вищі міліцейські чини, до яких не доходили відсотки із поборів Максимова, активно розробляють Кавюка на здачу оборудок і схем. Тож не дивно буде, якщо пана Віталія, нібито чесного борця за права людей, почнуть викликати на допити. Далі точно не дійде, бо відкупиться награбованими грошима.
  Третій – банкір. Заявляє щось про якісь не доопрацювання влади. Сам, головне, наживався на людських кредитах, нараховував прописані маленьким шрифтом поміж рядками штрафи і пеню, передавав судовим виконавцям боржників, дехто з яких і хліба не мав за що купити. От через таких і страждала Україна, і зазнавала економічного розкрадання. Із сльозами на очах можна таку людину слухати… але не через жалість до його слів, а через сміх, як він ледве стримується щоб не матюкатись, як привик у свій буденній роботі. Стидоба!!!!!
  Про дрібного сільгоспвиробника нема чого сказати. Єдине, даремно він зв’язався із тією братією. Вони ж його тільки на гроші розведуть.
  Про Ваврика можна цілу статтю писати. Його, до речі, також лиш на гроші розведуть. Мільйонер із Чорткова являється яскравим персонажем пісні Кузми із Скрябіна «Хлопці олігархи». Його захмарні і нереальні амбіції сьогодні полягають тільки в одному. Хлоп, який має багато грошей, хоче ще більше грошей. Але ж він поняття не має, шо він може в тій Верховній Раді робити. Хіба продатись в перший день, як то роблять дівчата легкої поведінки. Цікаво, що Ваврик ще місяць тому був головою Чортківського Фронту Змін. Він навіть вже почав їздити по сільських головах, розказуючи що купив мажоритарний округ у Арсенія Петровича (або як він називає в Сєні). Та в подальшому все перегралось. Сєня грошей не віддав, а амбіції залишились. От він взяв другу купку грошей і поніс до Кличка. Там його суму визнали задовільною і виділили бажаний округ. За це Ваврик навіть хотів органузувати гучний вихід «всієї чорткіської команди фронтовиків» із партії. Вже були заплановані інтерв’ю на відеокамеру, публікації в пресі і інше. Та от тільки команди не виявилось.
  Краще б представили он того хлопчину молодого, який на початку ролика в костюмі з краваткою несміливо стоїть в куточку…

  1. читач

   Досить непогано написав політичний оглядач. Все розібрав по поличках. Там ще багато в кому є багато поганих рис. Особливо це стосується рекетира Михна. Він і заікається через те, що колись перейшов дорогу іншим рекетирам

 2. читач

  ого який ображений знаток, це ж треба мати терпець такий комент “рушник” написати!) напевно давно готувався і мав вже в ворді набраний текст, чекав лише можливості щоб копіювати і вставити свою казку в коментар..))

 3. людина

  шановний політичний оглядач! до вашого відома в управлінні спорту при ОДА немає статті видатків на відрядження за кордон! це просто не передбачено бюджетом управління) перед тим як придумувати хоч поцікавтесь щоб не виглядати блазнем, а то вже й може хтось повірив в ваш фантазійний комент;))

 4. Уже ударівка

  Ну і Що тепер сказати: Віталій Кличко – майбутній президент України!!!! А люди, котрих він приймає до своєї партії – зовсім не схожі на тих, хто тепер при владі… Кличко – європейський політик і люди, котрі з ним – дійсно успішні, як і він!!!!
  Оригінальна в них вийшла прес-конференція, точно не як у всіх!!!!

 5. Микола Петрович

  Подивився презентацію, Все гарно , все прекрасно,
  Але чого тут гріха таїти в Тернопільському УДАРі , крім Максимова, всі запроданці і зрадники Української держави.
  Керівник – Побер два роки , без жодної догани разом з губернатором Україну розкрадав.
  І не було їх ні коли Почаївську лавру захищали від московії,
  ні коли пільги Чорнобильців скасовували,
  ні коли мову Українську захищали…
  Сидять під спідницею в Хоптяна і мовчать…
  Правда в очі не колле???
  Ви ж ніби українці, чи все таки яничари???

  1. журналіст

   бачу ви Микола Петрович дійсно нічого не петраєте і не цікавитесь суспільно-політичним життям. напевне по вказівці керівника щось тут нашкрябали і навіть не подумали що) якщо б ви були в Києві на мітингу під ВР чи хоча б читали газети, а не сиділи десь в офісі і писали дурнуваті коментарі то точно б побачили присутність Тернопільського УДАРу в кількості 100 членів партії і виступ на “сцені”самого Кличка в підтримку української мови)

   1. cлавко

    В районах теж ситуація в ударівців не краща- поналазили всі, хто з ецу, як вже неперспективної партії, повтікали. А тепер ховаються і прикриваються особистим рейтингом Кличка. Шкода Віталія Кличка!!!Його використовують. І Удар в нашій області зовсім не опозиційна партія!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.