Віталій Максимов – єдиний тернопільський політик, котрий взяв участь у спортивному забігу навколо ставу

Поділитися

Віталій Максимов – єдиний тернопільський політик, котрий взяв участь у спортивному забігу навколо ставу

 

Сьогодні, 23 червня, відбувся спортивний 9-кілометровий забіг навколо Тернопільського ставу, приурочений Дню молоді. Віталій Максимов – єдиний політик, котрий взяв у ньому участь разом із тридцятьма іншими тернополянами. На превеликий жаль, хоч Віталій Вікторович напередодні і звернувся до всіх тернопільських політиків із запрошенням позмагатися у спорті, участі у забігу не взяв ніхто із них. Як не було на набережній ставу, де стартували учасники забігу, ні представників міської та обласної влади, ні навіть керівництва управління, яке організувало захід.

 

– Віталію Вікторовичу, чому ви вирішили взяти участь у забігу навколо ставу?

– Я все життя займався спортом, як і вся моя сім’я. І коли дізнався, що сьогодні у рамках святкування Дня молоді відбувається забіг навколо тернопільського ставу, одразу вирішив взяти участь у ньому. До слова, запросив і інших політиків долучитися і хоч раз, так би мовити, позмагатися в рівних умовах. Однак, чи то вони такі зайняті відкриттям чергових пивбарів для молоді, чи просто реально оцінили власну спортивну підготовку, але на набережну не прийшов ніхто. А шкода, бо могли б своїм прикладом довести молоді, що краще своє життя витрачати на спорт, ніж на алкоголь. Також прикро було бачити, що жоден із представників влади не прийшов не те щоб підтримати, а навіть подивитися на захід, який самі ж організували. І це ще раз свідчить про те, який безлад царює в сучасній владі.

Я вважаю, що не лише політики, а й кожна пересічна людина повинна займатися спортом. У мене донька – майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, троє онуків займаються спортом. Найстарша онучка Оленка займається стрільбою з лука, має перший розряд, сьогодні вона теж взяла участь зі мною у забігу.  Друга внучка Ліна теж займається стрільбою з лука, найменший внук Віталій – щирий тернополянин, незважаючи на те, що йому лише чотири роки, двічі на тиждень відвідує секцію плавання. Здоровий спосіб  життя повинні вести всі українці! Подивіться на Європу, де тривалість  життя на 13-14 років більша, ніж у нас. І це відбувається, як зазначили фахівці в одній з телепередач, за рахунок того, що ті ж голландці чи французи активно займаються спортом: змолоду і до старості. На жаль, в Україні цього немає. Легше відкрити ресторан чи паб, щоб там молодь пила пиво та горілку, ніж відкрити спортивний клуб чи атлетичний зал.

– Окрім Оленки, Ви сьогодні взяли із собою і двох молодших онуків – дев’ятирічного Максима та чотирьохрічну Лізу. Не важко було діткам змагатися із таким спортивним дідусем?

– Дівчатка дійсно зійшли з дистанції раніше, а от Максим добіг зі мною до фінішу, я не можу не гордитися такою його витривалістю!

– Для Вас було важливо вибороти в забігу перше місце?

– Для мене головне не перемога чи здобуття якогось конкретного результату. Для мене головна сама участь в забігу навколо нашого чудового ставу. Я не ставлю собі за мету зайняти якесь місце, адже я не професійний спортсмен. Я хочу з користю для здоров’я провести час та показати представникам політичного бомонду і всім іншим тернополянам, що треба шанувати здоров’я і робити все для того, щоб наша українська нація була здоровою. Сьогодні зі мною брав участь у заході і мій давній товариш, чемпіон Європи Олександр Волинець, і багато інших спортивно підготовлених тернополян. Перемогли усі, хто зміг таки добратися до фінішу, тому це наша спільна перемога.

– Забіг приурочений до Дня молоді. Чи відчуваєте себе в душі молодим?

– Так, я відчуваю себе молодим, саме тому знаходжусь тут, серед учасників забігу, більшість із яких – ще доволі юні спортмени. Але я все життя займаюся спортом: двічі на тиждень граю у футбол, волейбол. Кожного ранку близько 25 хвилин – ранкова зарядка, пробіжка. Окрім того, протягом дня багато ходжу. Ввечері здійснюю ще одну – семикілометрову пробіжку. Підтримка себе в тонусі увійшла в мій спосіб життя. Тому здоров’я, сили і наснаги мені вистачить ще на довгі роки!

Принагідно вітаю тернополян із Днем молоді та зичу міцного здоров’я, великих життєвих амбіцій та здійснення усіх планів! Адже саме нинішня молодь – це та потужна сила, яка творитиме майбутнє і Тернополя, і України!

Сьогодні у Тернополі “халява” на ковзанах!!!

На чиїй вулиці свято?