До Міжнародного дня боротьби з гепатитом – 28 липня 2012 року та на підтримку Міжнародної акції “Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не кажу” в Тернополі відбудеться HEPCAMP – всеукраїнський баркемп на медичну тематику

Поділитися

 Участь в ньому беруть провідні блогери та журналісти, громадські активісти, медики зі всієї України. Початок заходу о 11-00 в сесійній залі Тернопільської міської ради

На баркемпі будуть представлені зразки досягнень медицини та НУО з використанням засобів електронного врядування та нових медіа.

 

Захід відбудеться в рамках проекту ТМО «Нівроку» “Громадська ініціатива “FAQ Гепатит” – крок другий”  підтриманого програмою “Громадянське здоров’я”  МФ «Відродження».

Також учасники баркемпу матимуть нагоду взяти участь у всесвітній акції “Включити гепатит у Книгу рекордів Гіннеса”, котра відбудеться на Театральному Майдані о 17-00 год.

 

28 липня 2012 року в м. Тернополі  з 17:00 до 19:00 на Театральному  Майдані відбудеться акція, в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами та в рамках Всеукраїнської кампанії за доступ до діагностики та лікування гепатиту С «Вимагаємо лікування!».
В ході акції бажаючі отримають можливість безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатити В та С, ВІЛ та сифіліс, а також одержати практичні рекомендації з профілактики, довідатися більше про діагностику та лікування вірусних гепатитів, отримати просвітницько – інформаційні матеріали, підписати звернення до Прем’єр-Міністра України з вимогою затвердити Державну цільову соціальну програму, забезпечити виділення відповідного бюджетного фінансування діагностики та лікування, а також вжити заходів для зменшення ціни на лікарські засоби.
Захід відбудеться в рамках проекту Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні “Зупинимо гепатит!” за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (програма «Громадське Здоров’я»)

За більш детальною інформацію звертайтеся до Оксана Попадюк тел. 0969906602, Володимира Ханаса тел.: 096 210 40 76.

Чи може керівник штабу Януковича на Тернопільщині бути лідером громадської думки?

Історія Тернополя. Паркова скульптура