Чи може керівник штабу Януковича на Тернопільщині бути лідером громадської думки?

Поділитися

На папері, виявляється, може. Днями в інформаційному просторі поширили “дезу”, що нібито керманич передвиборчого штабу Віктора Януковича на президентських виборах на Теребовлянщині Віталій Шафранський має найбільшу підтримку серед ймовірних кандидатів в народні депутати по Теребовлянському виборчому окрузі №166. Чимало освічених краян відверто сміються з такої фальсифікації. Адже колишній заступник голови Теребовлянської райдержадміністрації Шафранський працював у «білому домі» донедавнього часу.

[poll id=”76″]

 Напередодні парламентських виборів, щоб «побавитись» в незалежного кандидата, «вічний спонсор» Віталія Шафранського – одіозний Йосип Штогрин, стверджують теребовлянці, сказав написати заяву на звільнення. Мовляв, мешканці  Бучацького, Гусятинського, Монастириському та Теребовлянському районах призабудуть звідкіля цей кандидат узявся. Мовляв, Шафранського будуть позиціонувати лише як депутата Тернопільської облради від Української народної партії. На тернопільщині ще не в курсі, що лідер цієї партії юрій Костенко скурився і ледь не щодня бігає в Адміністрацію Президента. На балотування Шафранському виділено 100 тисяч доларів. Проте, Віталій Шафранський насправді є технічним кандидатом. Кого? Наразі невідомо. Одні джерела «Про все» стверджують, що за одним розрахунком Шафранський скине свою кандидатуру на користь  того, хто більше заплатить. За іншими даними – фінансові джерела Шафранського орієнтуються на провладного кандидата і тому завдання уенпіста відколоти чим побільше голосів в опозиційного кандидата. Свого часу за такою схемою спрацювала псевдо національна ідея на дострокових виборах у Чортківському окрузі Тоді кандидат від УНП Крамар фактично не дозволив кунівцю Жижку стати нардепом. Переміг есдепеушник Ростислав Шіллер.

Так воно чи не так – покаже час. Але хоча б для орієнтації виборцям, пропонуємо опитування щодо ймовірних кандидатів у нардепи і їхнього рівня підтримки.

Радіо «Західна Столиця» розпочало мовлення у Тернополі

До Міжнародного дня боротьби з гепатитом – 28 липня 2012 року та на підтримку Міжнародної акції “Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не кажу” в Тернополі відбудеться HEPCAMP – всеукраїнський баркемп на медичну тематику