Дружини священиків Бучацької єпархії слухали науки, ділилися досвідом і палили ватру

Поділитися

У с. Нирків, яке є популярною рекреаційною місциною на Тернопіллі, з 3 по 5 липня тривали реколекції для дружин священиків Бучацької єпархії. Науки для їмостей провів о. Йосафат Мощич, генеральний настоятель монастиря Святого Андрія Первозванного.

Під час реколекцій дружини священиків роздумували над багатьма темами: «Як бути учнем Ісуса Христа?», «Божий план та Ісусова стратегія», «Ісусів метод навчання» та іншими. Це були глибокодуховні практичні науки з важливими порадами як для дружини священика, так і для справжньої християнки. Духовній атмосфері чудово сприяла мальовнича природа урочища Червоне.

Реколекції чергувалися з молитовними практиками. Тут служили Святу Літургію, Молебень до Пресвятої Богородиці, була й молитва на вервиці. Їмості мали змогу сповідатись, розмовляти з реколектантом. Ближчому знайомству сприяла запалена ввечері ватра, біля якої лунали релігійні пісні. Була також нагода перейнятися досвідом, відчути себе приналежною до спільноти помічниць священиків, переосмислити суть християнського покликання.

Фінальним акордом реколекцій став приїзд до Ниркова Владики Дмитра (Григорака), Єпарха Бучацького, котрий уділив дружинам священиків архиєрейське благословення.

Уперше на Всеукраїнській прощі до Зарваниці організують молодіжну програму

Чоловік через ревнощі та алкоголь розбив вікно магазину