Ігор Побер представив кандидата

Поділитися

У понеділок, шістнадцятого липня на прес-конференції  у офісі Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» голова Тернопільської обласної організації Ігор Побер  розповів, як  відбувається відбір кандидатів, що претендують балотуватися до Верховної Ради від «УДАРу».

–          Усі кандидатури ретельно вивчаються, і якщо не відповідають вимогам партії, якщо про них негативно відгукуються люди – то вони так і залишаються на рівні кандидатів. Днями у інтернет-виданнях знову почали поширювати інформацію про тих, хто претендував долучитися до «УДАРу», і кого не взяли начебто через недостачу у них коштів. Нещодавно ходили чутки про те, що до лав «УДАРу» вступили певні люди. Однак ми не допустили долучення до партії одіозних особистостей, адже у нас є чітка вимога до відбору кандидатів, і це – не фінансова спроможність, а відповідність критеріям, передбачених партією.

–          У відповідь на закид про те, що «балотуватися від УДАРУ навіть відомим, поважним і насправді авторитетним серед місцевої громади, але не заможним тернополянам фактично ж настільки реальна, як і автору цих рядків вистояти хоча б один раунд на ринзі проти когось з братів-боксерів», відповідаю: по 165 округу від «УДАРу» йтиме голова обласного виконавчого комітету партії, одна із найактивніших ударівців, письменник Наталка Михно.


Наша команда вже оприлюднена. При цьому, ми чи не єдині в Україні на сьогоднішній день, хто не просто перелічив прізвища кандидатів, а й розповів про них усе. Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко і керівник виборчого штабу «УДАРу» Віталій Ковальчук говорили з кожним, щоби відчути людину, зрозуміти її мотивацію, і лише тоді приймалося рішення про те, чи може людина позиціонувати себе як людина з команди Кличка.

Ігор Побер пояснив, що, на його думку, у політиці мають з’явитися нові принципи: відкритість, прозорість,  чесність, відповідальність та контроль. Саме цей принцип покладено в основу формування команди на виборах.

–          Найближчим часом на сайті klichko.org працюватиме спеціальний розділ, де можна буде ознайомитись із біографіями  претендентів, а також залишити коментарі про них. За принципом діалогу з суспільством  «УДАР» підписав угоду з рухом «ЧЕСНО».   То ж нещодавно користувачі інтернету мали змогу ознайомитися із усіма претендентами, кандидатури яких надаються на розгляд громадськості. Претенденти стануть кандидатами тільки тоді, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності. Всі  претенденти приносять присягу перед українським народом – що вони готові скласти повноваження, якщо зрадять наших виборців. Відеозаписи цих присяг будуть оприлюднені на сайті, і партія забезпечить дотримання цієї присяги.

На початку серпня у Києві відбудеться з’їзд, на якому затвердять списки кандидатів та ухвалять передвиборчу програму. З’їзд проходитиме відкрито – не буде «публічних» і «закритих» частин. Команда «УДАРу» і програма будуть затверджені публічно.

–          Це  першочергові кроки, які «УДАР» здійснюватиме в парламенті, щоб подолати систему корупції і вивести країну на шлях до Європи, – розповів Ігор Побер.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

Уперше за всю історію вимірювання інтелектуального рівня IQ психологи зафіксували перевагу жіночого розуму над чоловічим

Тримати заощадження краще порівну в гривні та валюті, але не в золоті