Комуно-комсомольців відправимо в небуття!

Поділитися

Шановні жителі Тернопільщини!

Тільки після майже дворічної роботи в парламенті я починаю розуміти, наскільки морально підготовленою, фізично сильною, з  життєвим досвідом, з державно-патріотичним баченням і місцевим менталітетом, позбавленою користолюбства повинна бути людина, яка  представлятиме в новообраному парламенті нашу область. Тернопільщина – це своєрідний край: тут живуть не тільки працьовиті люди, які переживають за майбутнє усієї держави і своєї області, а й поважають і люблять себе, цінують звичаї дідів-прадідів,  духовно багаті. А сьогодні, на 21-му році Незалежності, новітні зайди, подібні до “визволителів”, які прийшли до нас 70 років тому в кирзових чоботях і з махоркою в зубах,  хочуть влаштувати нам екзамен, чи ми готові, як наші діди та батьки, боронити свій край.

Але нинішні «визволителі» приїхали до нас на дорогих машинах, із сотнями мільйонів доларів на банківських рахунках, з величезним досвідом грабування своїх колишніх земляків та краю, де вони народилися. Приїхали, показуючи себе простаками, під гаслом: «Навіщо платити, коли можна обдурити і забрати задурно!» Ця комсомольська навала, яку ми не добили на початку Незалежності, не провівши люстрацію, як у Прибалтиці, пам’ятає лише вчення «великого» Леніна: селяни, земля — ваша, а що в землі, – наше. Цих новітніх комуно-комсомольських варягів, які ожили на людських бідах, тепер найперше цікавить земля і те, що в землі, чим так багатий наш край. І прикриваються вони не комсомольською риторикою, а благодійними фондами типу «Галичина – Волинь», знаючи, що назва нашого краю для нас є святою, так само, як і рідна мова.

Наших місцевих патріотів вони хочуть показати продажними хрунями, які нездатні захистити ні область, ні мову. Давши в конверті 50, 100 чи 1000 у нас же вкрадених гривень, вони в газетних публікаціях, за які заплатили в кілька разів більше, ніж дали людям,  трублять, що ми, «західняки», без них пропадемо і тільки вміємо просити, що нас можна купити. Вони не розуміють, що ми не потребуємо «благодійників», бо хочемо, щоб наші діти та внуки  самі були доброчинцями в себе вдома.

Це так зване їхнє благодійництво робиться за державні гроші, закладені в бюджеті ще на початку 2012 року за підтримки депутатів місцевих рад та Верховної Ради України. Тільки я вніс 21 поправку до бюджету про виділення коштів на фінансування  важливих соціальних об’єктів області на загальну суму 267 млн. 234 тис. грн. Частина з них вже реалізована і кошти надійшли в область, частина надійде восени.

Сьогодні держава починає фінансувати програму енергозбереження щодо заміни вікон в школах, ФАПах, клубах, виділяє кошти  на  реконструкцію та ремонт доріг, залучає в нашу область програми ООН, а так звані благодійники лише примазуються до цих коштів. Тому будьмо пильними, не дамо себе обдурити, а дамо рішучу відсіч комуно-комсомольській навалі, яка кинула оком на наші землі, кар’єри, торф’яні запаси, вже розпочала скуповувати наші пекарні, розоряє наші райавтодори, будуючи дороги за держані кошти своїми власними фірмами. Нас поступово хочуть перетворити на своїх рабів – так, як зробили в себе вдома зі своїми земляками. Не даймося!

Орест МУЦ,

народний депутат України, голова «Представництва Тернопільщини/

Руслан Кулик посприяв у проведенні молодіжного православного табору відпочинку «Вірля – 2012» на Кременеччині

Митрополит Василій Семенюк подякував Олексію Кайді за допомогу в організації прощі