Шановні жителі Тернопільщини!

Тільки після майже дворічної роботи в парламенті я починаю розуміти, наскільки морально підготовленою, фізично сильною, з  життєвим досвідом, з державно-патріотичним баченням і місцевим менталітетом, позбавленою користолюбства повинна бути людина, яка  представлятиме в новообраному парламенті нашу область. Тернопільщина – це своєрідний край: тут живуть не тільки працьовиті люди, які переживають за майбутнє усієї держави і своєї області, а й поважають і люблять себе, цінують звичаї дідів-прадідів,  духовно багаті. А сьогодні, на 21-му році Незалежності, новітні зайди, подібні до “визволителів”, які прийшли до нас 70 років тому в кирзових чоботях і з махоркою в зубах,  хочуть влаштувати нам екзамен, чи ми готові, як наші діди та батьки, боронити свій край.

Але нинішні «визволителі» приїхали до нас на дорогих машинах, із сотнями мільйонів доларів на банківських рахунках, з величезним досвідом грабування своїх колишніх земляків та краю, де вони народилися. Приїхали, показуючи себе простаками, під гаслом: «Навіщо платити, коли можна обдурити і забрати задурно!» Ця комсомольська навала, яку ми не добили на початку Незалежності, не провівши люстрацію, як у Прибалтиці, пам’ятає лише вчення «великого» Леніна: селяни, земля — ваша, а що в землі, – наше. Цих новітніх комуно-комсомольських варягів, які ожили на людських бідах, тепер найперше цікавить земля і те, що в землі, чим так багатий наш край. І прикриваються вони не комсомольською риторикою, а благодійними фондами типу «Галичина – Волинь», знаючи, що назва нашого краю для нас є святою, так само, як і рідна мова.

Наших місцевих патріотів вони хочуть показати продажними хрунями, які нездатні захистити ні область, ні мову. Давши в конверті 50, 100 чи 1000 у нас же вкрадених гривень, вони в газетних публікаціях, за які заплатили в кілька разів більше, ніж дали людям,  трублять, що ми, «західняки», без них пропадемо і тільки вміємо просити, що нас можна купити. Вони не розуміють, що ми не потребуємо «благодійників», бо хочемо, щоб наші діти та внуки  самі були доброчинцями в себе вдома.

Це так зване їхнє благодійництво робиться за державні гроші, закладені в бюджеті ще на початку 2012 року за підтримки депутатів місцевих рад та Верховної Ради України. Тільки я вніс 21 поправку до бюджету про виділення коштів на фінансування  важливих соціальних об’єктів області на загальну суму 267 млн. 234 тис. грн. Частина з них вже реалізована і кошти надійшли в область, частина надійде восени.

Сьогодні держава починає фінансувати програму енергозбереження щодо заміни вікон в школах, ФАПах, клубах, виділяє кошти  на  реконструкцію та ремонт доріг, залучає в нашу область програми ООН, а так звані благодійники лише примазуються до цих коштів. Тому будьмо пильними, не дамо себе обдурити, а дамо рішучу відсіч комуно-комсомольській навалі, яка кинула оком на наші землі, кар’єри, торф’яні запаси, вже розпочала скуповувати наші пекарні, розоряє наші райавтодори, будуючи дороги за держані кошти своїми власними фірмами. Нас поступово хочуть перетворити на своїх рабів – так, як зробили в себе вдома зі своїми земляками. Не даймося!

Орест МУЦ,

народний депутат України, голова «Представництва Тернопільщини/

15 comments

 1. читач

  Та скільки можна на чужих добрих справах робити чорний піар?
  Невже Ви, шановний депутате, думаєте, що люди дурні й не бачили чим ви займалися увесь час доки Вам був довірений мандат?
  Ви вже себе у “всій красі” показали багато разів і не намагайтеся марно ще щось додати.

 2. Петро Сидорук

  *Шановний* пане депутате,хватить бризгати слюною! Хто Ви насправді ми всі знаємо і не Вам розказувати хто кого купляє-поверніть людям кошти які заборгували з минулих виборів. А ще хотівби що б і Ви поїздили по селах,позустрічались з людьми ,як Клименко-цього ніколи не буде,тому що ні на копійку нічого для нас не зроблено ігнатимуть Вас копняками під сраку з кожної громади. Подумайте краще про майбутнє-недоторканість скоро закінчиться і прийдеться платити по рахунках(а їх ой як багато!).

 3. Юрій

  Доброго дня!!!
  Всі депутати які вибираються і хочуть залишитись на другий термін говорять правду перед виборами!!!
  І Муц і інші які пройдуть так само будуть скуповувати землі, розкрадати кошти!!!
  Правильно сказав Муц “Тому будьмо пильними, не дамо себе обдурити, а дамо рішучу відсіч…”
  З повагою . . . !

 4. гість

  Пане Муц скільки можна себе вихваляти. Кошти виділила держава то чого ж Ви вибранець народу не добились того щоб ті кошти були використані за призначенням,а от той благодійник посприяв у використані коштів.Так ми західняки патріоти свого краю,але це представники Вашої партії,виставляють нас як Ви кажете хрунями,адже це представники Вашого клану задобрюють (перед кожними виборами) наших несвідомих виборців подачками,а де ж ви їх взяли ті кошти чи не з нашої кишені. Ті комуно-комсомольці також мають свої негативні і позитивні сторони,але будьмо реалістами все те зроблене “благодійниками” любого фонду залишаться на нашій землі.

 5. Ігор

  Муц проліз у депутати по списку Януковича і сьогодні є прислужником режиму-голосував (!!!) за закон про мови. Не бачили від Муца добра і не побачимо лише базікання типу відпрацюю.
  Якщо сам слабак то йди на пенсію і не мішай нормальним людям.

 6. Юрій

  Потрібно запитати Муца на якій машині він приїжає в Тернопіль і за які кошти вона куплена!!! Облити брудом когось дуже просто а тяжче в цей бруд самому не заляпатись!!!

 7. карпати

  Вибори будуть гарячі це точно. Вибирати треба не благодійників, які купують всякими подачками, а людей сильних духом, які можуть відстояти свою позицію. Самі подумайте що депутат може зробити в плані господарства, внести тільки пропозиції до бюджету і контролювати спрямування тих коштів. І тут Муц , як депутат своє завдання виконав. І я думаю дійсно за два роки зрозумів які там вовки -бізнесмени, які нічого крім власної наживи не бачать.

 8. читач

  Ой, то чому тоді, якщо Муц такий “контролер”, Тернопільська область (а саме північні її райони) аж так недоотримали від бюджету, що всюди аж дірки світяться?

 9. сонька

  а це ви запитайте в Хоптяна, і послідкуйте скільки переотримав гусятинський район. де головою райради є його дружина. От такі у нас благодійники.

 10. гість

  Іван киває на Петра,так і Ви п. Сонько винні всі тільки не Муц.

 11. читач

  Що би там не було, а Муц не маэ жодного права поливати брудом людину, яка не зробила тут нічого крім добра і давати якісь свої заяложені оцінки теж не має права. Хай ліпше добре подивиться на себе і зі всіх боків подивиться.

 12. сонька

  скажіть, що муц вкарв в громади з бюджету наведіть приклади, якщо знайдете? І за одно назвіть комунальне майно, яке опинилося у заставі, а потім у власності укрїнбанку http://h.ua/story/325683/

 13. гість

  П.Сонька як Ви добре знаєте про справи укрінбанку,а телевізійні канали на Тернопіллі під чиїм “ковпаком.”Не треба виставляти п. Муца бідним і нещасним у лакових мештах.

 14. сонька

  про телевізійні тернопільські канали, то їх є три ТВ-4 – Джоджика, інтб – заставного, або хоптянтб – державне, якщо знаєте, ще якісь телевізійні канали тернопільські до яких причетний муц , назвіть будь-ласка.

Напишіть відгук