КП “Тернопільводоканал” недотримується домовленостей: з 5 липня у Тернополі не буде води невідомо доки?

Поділитися

Незважаючи на небезпеку відключення від електромережі та можливі негативні наслідки для водозабезпечення мешканців міста, КП “Тернопільводоканал” з початку 2012 року не розраховується за спожиту електроенергію в повному обсязі. У разі, якщо підприємство не оплатить борг згідно домовленостей, його об’єкти буде знеструмлено. Попереджає ВАТ “Тернопільобленерго”.

Станом на 2 липня заборгованість комунальної установи за енергоносії становила 4,1 мільйони гривень. ВАТ “Тернопільобленерго” неодноразово зверталося до керівництва КП “Тернопільводоканал” з проханням прискорити погашення цієї заборгованості.

“Щоб уникнути відключення комунального підприємства від електропостачання, – пояснює генеральний директор ВАТ “Тернопільобленерго”, Ігор Юхимець, – ми сідали за стіл переговорів разом із керівництвом підприємства та міською владою, укладали численні графіки погашення заборгованості. На жаль, у червні споживач не дотримався взятих зобов’язань. Це змушує нас вдатися до крайніх заходів, аж до відключення від електромереж”.

Якщо комунальники не оплатять заборгованості, ВАТ “Тернопільобленерго”, відповідно до вимог чинного законодавства, буде зобов’язане припинити електропостачання об’єктам КП “Тернопільводоканал”. Відключення водоканалу заплановано на 5 липня, повідомили “Про все” у   відділі по роботі з громадськістю ВАТ “Тернопільобленерго

На Тернопільщині прокуратурою викрито у хабарництві сільського голову

В Тернополі відбулися традиційні змагання на Кубок Шухевича