Міліціонери припинили діяльність наркопритону

Поділитися

    Нещодавно в одному із сіл Підволочиського району на Тернопільщині знешкоджено наркопритон. Підпільну протиправну діяльність 45-річний місцевий житель організував у власному приватному будинку.
Чоловік взявся до справи із розумінням, адже вже відбував покарання за схожі злочини. Продумав усе: де взяти необхідну сировину, яке обладнання потрібне для переробки макової соломки, де, не привертаючи уваги, можна організувати вживання готового наркотику.

Як розповів начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС в Тернопільській області Анатолій Сівчук, до спілки організатор запросив ще чотирьох місцевих жителів. Необхідну сировину спритники регулярно збирали на чужих присадибних ділянках, власники яких про це навіть не здогадувалися. Здобуті нарковмісні рослини зберігали в будинку організатора зграї. Там було і все необхідне для подальшої переробки. Готовий опій використовували на задоволення власних нездорових потреб. Притон повноцінно діяв протягом двох місяців, а подальшим планам зловмисників завадили міліціонери. З кубла, в якому було організовано виробництво і вживання заборонених речовин, правоохоронці вилучили знаряддя для виготовлення наркотиків, близько двох кілограмів макової соломки та 5 грамів готового опію.
Проти організатора злочинної діяльності порушено кримінальну справу за статтею 317 Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

За хабарництво затримали ще одного керівника

Допоможіть розшукати неповнолітнього!