За хабарництво затримали ще одного керівника

Поділитися

Хабарники норовлять заробити на всьому. Приміром, один із керівників міжрайонного управління водного господарства за оренду приміщення вимагав у підприємця півтисячі доларів хабара. Співробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю затримали підозрюваного, як мовиться, на гарячому.
Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС в Тернопільській області Анатолій Лупійчук, до керівника звернувся підприємець з проханням надати в оренду склад площею півтори сотні квадратних метрів. Бізнесмен хотів облаштувати пункт прийому макулатури. Через декілька днів посадовець висунув умову: 500 доларів – і буде сприяння в питаннях оренди приміщення.
Керівник, обумовлюючи строки та орендну плату, призначив зустріч, на якій ще раз нагадав про додаткову плату. Того ж дня у службовому кабінеті отримав півтисячі «зелених» і підписав договір оренди складського приміщення. А далі в хід подій втрутилися оперативники обласного управління внутрішніх справ. Посадовця затримали, проти нього порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Розслідування проводять працівники прокуратури.

Мобільні телефони – під прицілом любителів легкого заробітку

Міліціонери припинили діяльність наркопритону