На Тернопільщині колишній сільський голова відповідатиме за одержані надбавки

Поділитися


Прокуратурою Тернопільського району завершено розслідування і направлено до суду кримінальну справу про обвинувачення одного із колишніх сільських голів району, який перевищуючи службові повноваження, незаконно одержав надбавки, премії і матеріальну допомогу, спричинивши збитки  на суму понад 80 тис. грн.

Досудовим слідством встановлено, що посадовець, перевищуючи свої службові повноваження, надаючи незаконні вказівки бухгалтеру сільської ради, упродовж 2005-2010 років домігся незаконного нарахування і виплати собі надбавок, премій та матеріальної допомоги на суму майже 59 тис. грн.

Із місцевого бюджету також було незаконно проведено нарахування до державних цільових фондів на суму понад 21 тис. грн. Загальний розмір спричинених збитків перевищує 80 тис. грн.

У ході слідства обвинуваченим відшкодовано більшу половину цієї суми. Для повного відшкодування на його майно накладено арешт в розмірі 100 тис. грн.

Наразі, кримінальну справу про обвинувачення колишнього посадовця за ч.3 ст. 365 КК України скеровано для розгляду в Тернопільський міськрайсуд. За вчинене йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто до 25,5 тис. грн.).

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

Викрали енергообладнання на суму понад 60 тисяч гривень

Володимир Клименко став головним інвестором хлібопекарського виробництва у Кременці