Прокуратурою одного з районів виявлено грубі порушення законодавства про вищу освіту у діях ректора одного з вищих навчальних закладів при прийняті на роботу завідувача кафедри німецької філології.

За результатами прокурорської перевірки встановлено, що минулого року ректор, не оголосивши конкурсу на заміщення вакантної посади в інституті, лише своїм наказом призначив завідувача кафедри німецької філології.

Більше того, як з’ясувалося, вченою радою вузу не приймалося рішення про прийняття на роботу науково-педагогічного працівника, хоча саме виключно на його підставі з претендентом укладається трудовий договір та видається наказ ректора. Також відсутнім виявився і бюлетень про проведення таємного голосування.

Крім того, встановлено, що керівник вузу прийняв претендента на вакантну посаду без відповідних висновків кафедри про професійні і особисті якості та рекомендацій.

Прокурор району вніс подання начальнику управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності ректора вищого навчального закладу.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Лісовий Назар

    Ректор гроші має – відкупиться. Прокурори гроші люблять, справи порішають. А далі друзями будуть.

Напишіть відгук