Самовисуванці, які пройдуть до майбутнього складу Верховної Ради, потім вступатимуть до фракції Партії регіонів

Поділитися

Про це заявив глава партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко на прес-конференції в Івано-Франківську, повідомляє його офіційний сайт.

Він зауважив, що зміни до закону про вибори були запроваджені не просто так, бо ввели і мажоритарників, і самовисуванців.

“Ніяких самовисуванців не буде. За інформацією, яку я отримав, від кожного з тих, кого рекомендуватимуть самовисуванцем, беруть письмову заяву про вступ до Партії регіонів і про вступ у фракцію ПР у наступному парламенті”, – розповів Гриценко.

“І лише після того дають добро на те, щоб ця людина ішла на вибори самовисуванцем. Так ця мафія працює вже зараз”, – додав він.

Політик переконаний, ці факти підтвердяться пізніше. Зараз же лідер “Громадянської позиції” радить громадським організаціям та активним громадським рухам і ЗМІ викривати тих, хто стоїть за такими самовисуванцями, щоб була політична відповідальність.

“Це одне з ключових завдань для всіх нас – виявити таких тушканчиків”, – наголосив Гриценко.

Українська правда

На Тернопільщині прокуратурою виявлено грубі порушення вимог законодавства у діях ректора вузу

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад