На Тернопільщині судитимуть завідувача кафедри за одержання понад 15 тис. грн. хабара

Поділитися

 

Прокуратурою м. Тернополя завершено розслідуванням і скеровано до суду кримінальну справу про обвинувачення одного із завідувачів кафедр місцевого університету – заступника голови державної екзаменаційної комісії у вимаганні та одержанні  хабара від студентів у розмірі понад 15 тис. грн.

Досудовим слідством встановлено, що  завідувач кафедри  в травні 2012 року у своєму службовому кабінеті вимагав та одержав від чотирьох студенток вузу  хабар в розмірі 1400 доларів США та 4000 грн. за допуск і сприяння їм у захисті дипломних робіт перед державною екзаменаційною комісією, до складу якої він входив.

Наразі, кримінальну справу про обвинувачення науковця за ч.3 ст. 368 КК України (повторне одержання хабара, поєднане з вимаганням) направлено для розгляду у Тернопільський міськрайонний суд. Стосовно обвинуваченого обрано запобіжний захід – підписку про невиїзд з місця постійного проживання.

Посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Мітинг на захист української мови

Природоохоронці Тернопільщини напередодні свого професійного свята обговорили важливі аспекти своєї роботи