Нова коаліція у Збаразькій міській раді, або як Свободівці сесію “здали”

Поділитися

Більше як півроку не могла “запуститися” робота Збаразької міської ради. Порушуючи всі норми  законодавства міський голова  не проводив сесій, незважаючи на те, що за сім місяців не було розглянуто жодної заяви  громадян міста. То депутати висловлювали свої невдоволення не правильною підготовкою до сесії і не брали участі у пленарних засіданнях, то прибічники М.Г.Бочарова, під його керуванням, не реєструвалися, щоб зірвати сесію. Весь цей час пан голова не шукав можливості піти на зустріч депутатському корпусу, врахувавши їх пропозиції і дослухаючись до їх  рекомендацій, а шукав тих, хто буде безперешкодно, не задумуючись, піднімати руку  і поповнить ряди його прихильників.

Шукав, шукав і знайшов. Лави нової коаліції М.Г.Бочарова поповнили Свободівці.

Коротка справка . Михайло Бочаров  є міським головою вже вдруге. Першого разу він став очільником міста  під прапорами ПОРИ. Вдруге його до влади привели регіони. З перших днів він намагався нав’язати депутатам свої правила гри. Але це йому не вдалося, так як у раді сформувалась демократична більшість і не затягуючи часу, одразу на другій сесії, абсолютною більшістю депутатів (24 із 36) йому було висловлено недовіру, і позбавлено  повноважень.

На захист міського голови Збаража встала вся місцева політична еліта Партії Регіонів. Саме за їх підтримки він безперешкодно продовжував перебувати на посаді, хоч жодного разу не скликав сесії і не спілкувався з депутатами. Депутат Верховної Ради Орест Муц на сесії районної ради запевнив дружину Бочарова М.Г., депутатку райради від Партії Регіонів, що партія “своїх не здає!” і в обіду Михайла Григоровича не дасть. Ой, скільки раз він вже пошкодував про свої слова і вчинки. Адже дуже швидко  регіонали пересвідчились, що у мерові міста Збаража вони помилились. Саме так висловився губернатор  перебуваючи нещодавно з робочою поїздкою у Збаражі.

Позбувшись  підтримки регіонів М.Г. Бочаров “перебіг” до Кличкового УДАРУ. Його син навіть очолив районну організацію. Але надовго і там не затримався. В УДАРІ швидко “розкусили”, що собою являє родина Бочарових.

І ось нарешті Михайло Бочаров, знайшов ту політичну силу, яка готова йому “служити” за невеличкі  подачки. ВО “Свобода” за дозвіл на пивні намети у центрі міста і біг- борд для М.Головка зобов’язалася  безперешкодно голосувати за всі питання, які “угодні”  Бочарову М.Г.

19 липня на другому пленарному засіданні сьомої сесії першочергово постало питання прийняття звернення, щодо  мовного закону, другим  питанням всі депутати були готові підтримати звернення “Свободи”, щодо встановлення у Збаражі пам’ятника Степану Бандері. Але це питання головуючий вирішив розглянути під кінець засідання, а свободівці і не стали відстоювати власний запит, цим самим добровільно “здавшись” Бочарову у заручники. “Нікуди, мовляв, ви вже не дінетесь.”  Сесія  пішла чітко  по сценарію М.Бочарова. Не ставши миритись із його зухвальством, частина депутатів покинула сесійну залу. Серед протестуючих були і свободівці, які ще не згубили совість. Але ті, які обіцяли підтримку (Юрій Наумович, Андрій Волуйко, Павло Буць) — залишились, тим самим забезпечивши М.Бочарову таку необхідну більшість, для   голосування. Вони навіть віддали дружині М.Бочарова  земельку в оренду, яку самі ж блокували два роки.

На таке голосування, як сказали самі свободівці, їх “благословив” Михайло Головко. З ним особисто мав розмову М.Бочаров, мабуть пообіцявши свою підтримку на виборах. Але пан Михайло не розуміє, що дружба із очільником Збаража не додає йому галочок у бюлетенях, а репутація його, як кандидата у депутати Верховної Ради по Збаразькому округу, давно підмочена пивом, яке наливають просто у центрі міста. А може  Свобода вирішила “пригріти” М.Бочарова після ПОРИ, регіонів і УДАРУ  і скоро він поповнить їх лави?

Ще не так давно   свободівці “били ” Збаразького міського голову, сьогодні ж готові йому “служити”. І це у той час, коли всі від нього відвернулися і влада, і опозиція,і мешканці міста, коли його перестали запрошувати на офіційні зустрічі, коли відкрили кримінальну справу по його діяльності. Мабуть, правду кажуть, від ненависті до любові один крок. І цей крок зроблено. Тепер Свобода у коаліції з регіонами. Слава Україні!

До офіційного початку парламентської виборчої кампанії залишилося 9 днів Напередодні відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії

Занепад в економіці відбувається не через світову кризу, а політику влади