Роман Заставний разом з Арсенієм Яценюком взяли участь у всеукраїнській прощі до Марійського духовного центру у селі Зарваниця

Поділитися

15 липня голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк взяв участь у всеукраїнській прощі до Марійського духовного центру у селі Зарваниця на Тернопільщині та у святій Літургії, яку очолив Глава Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав та архієреї УГКЦ.
Приїхавши заздалегідь, лідер опозиції встиг привітати Митрополита Василія, помолитися в Соборі, поспілкуватися з людьми. Молився Арсеній Петрович разом з прочанами, на відміну від інших запрошених гостей.
Супроводжували політика народні депутати, колеги по опозиції, активісти політичних партій «Батьківщина» та «Фронт Змін», перший заступник виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батькіщина» Роман Заставний.
Протягом усієї Літургії ішов сильний дощ. «Знаково, що сьогодні ішов дощ, – сказав Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам після Літургії. – Це гарний Божий знак. Думаю, що цей дощ змиє все погане, що є в Україні».
«Ця проща дала нам багато сил, наснаги, впевненості й віри. Віри в майбутнє і в наші сили», – сказав він.
Арсеній Яценюк пригадав, що вперше потрапив до Зарваниці наприкінці 80-х років разом із батьком та дядьком. «Тоді в Зарваниці ще нічого не було, крім святого джерела. За понад 20 років тут змінилося дуже багато. Коли я приїхав сюди вдруге, коли вже все побудували, – не міг впізнати місця. Але спогади залишилися відтоді, як я був тут із батьком», – зазначив Арсеній Яценюк.
«Те, що сьогодні Зарваниця стала одним із основних духовних центрів України, – велика заслуга церкви і людей», – додав він.
Готуючись до Всеукраїнської прощі у Зарваниці, яка присвячена 120 річниці з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, лідер “Фронту Змін” на Тернопіллі Роман Заставний власним коштом видрукував “Памятку з Зарваниці”.
“Ця книжечка допоможе паломникам духовно збагатитися, адже саме для цього і організовуються прощі, – сказав Роман Заставний. – Я долучився до видання цієї книги, розуміючи, що проща для кожного учасника, це час умиротворення та молитви”.
Нагадаємо, що Роман Заставний є співзасновником Фундації “Справа Патріарха Йосифа” і за його сприянням раніше було відновлено та записано на компакт-диск оригінали відправ голосом Патріарха, а також перевиданого “Заповіт”.
Село Зарваниця добре відоме для християн цілющим джерелом та появою біля нього чудотворної ікони Пресвятої Діви Марії. Сьогодні це одна з найбільших святинь Української Греко-Католицької Церкви. Її також віднесено до переліку 15 найвизначніших святинь католицького світу, пов’язаних із об’явленням Діви Марії.

Тернопіль. Люди з будинку на вул.Корольова,6 проти ОСББ

Гурт ” Факторіал ” переконував бучачан, що грати рок – музику можна тихо