Тернопільська влада дожилась до того, що змушена піаритись на відкритті каналізаційної станці. Напевно, це норма, коли станція просто працює

Поділитися

9 липня відбулося урочисте відкриття каналізаційної насосної станції №4, що на вул. Микулинецька. Стрічку перерізали голови Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, міської — Сергій Надал, генеральний директор «Тернопільбуду» Василь Лило, директори КП ТОР «Архбудсервіс» Юрій Лазаренко та КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. Чин освячення новобудови здійснив о. Сергій з Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ.

«Четверта каналізаційна насосна станція – це сучасний технологічний об’єкт, що забезпечуватиме відведення каналізаційних стоків від обласного тубдиспансеру, а також об’єктів житлової і нежитлової забудови мікрорайонів цукрового заводу та газовиків, — зауважив В. Кузьма. — Це розв’язало серйозну екологічну проблему Тернополя. Адже до цього обласний тубдиспансер не мав системи централізованого відведення та очистки каналізаційних стоків, а частина так званої міської Березовиці скидала стоки на каналізаційну насосну станцію цукрового заводу, функціонування якої, через фізичну зношеність, створювало чимало клопотів. У перспективі, четверта КНС, ймовірно, забезпечуватиме відведення каналізаційних стоків і від житлових будинків мешканців Великої Березовиці».
Будівництво КНС №4 розпочалося ще в 1986 році. Потім було заморожено. Приблизно п’ять років тому, завдяки ініціативі тодішніх начальника обласного управління житлово-комунального господарства Б. Є. Скорика та директора «Архбудсервісу» В. Ф. Зайчука, почалася нова хвиля монтування та добудови об’єкту.
Остаточну крапку в завершенні будівництва станції було поставлено протягом 2011-2012 років за сприяння та фінансової підтримки обласної та міської рад. Так, з обласного бюджету було виділено 1млн. 855 тис. грн., а з міського — 500 тис. Довгобуд врешті було завершено.
КП «Тернопільводоканал» висловлює щиру подяку усім, хто долучився до будівництва КНС №4.

Минулого року губернатора Тернопільщини з Чагарів привезли як мішок бараболь. А як цього року забавлялись? (відео)

Джоджик вимагає кримінальної справи проти Мартинюка