У Тернополі змагались зі станової тяги

У палаці спорту «Текстильник» 13-14 липня відбувся «Всеукраїнський турнір зі станової тяги серед юнаків, жінок та чоловіків» за сприяння Віталія Максимова, активіста Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів з 8 областей України (Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька, Київська, Закарпатська, Івано-Франківська). Загалом              особисто-командні змагання відбулися між представниками двадцяти шести спортивних клубів України.

Юнаки (1994-2000 років народження) змагалися без спеціального екіпіювання,  а жінки і чоловіки (1993 року народження і старші) – в екіпіюванні.  Визначали кращих спортсменів під час змагань головний суддя – голова Тернопільського обласного осередку федерації пауерліфтингу України – Ігор Лисий (м.Тернопіль), старший суддя – президент федерації пауерліфтингу України, заслужений майстер спорту, чотирьох разовий чемпіон світу з пауерліфтингу, рекордсмен Європи, заслужений працівник фізичної культури і спорту, суддя першої міжнародної категорії – Сіражутдін Базаєв (м.Київ), бокові судді –  перший віцепрезидент федерації пауерліфтингу України, майстер спорту, суддя національної категорії – Вадим Воронецький (м.Кам’янець-Подільський) та суддя національної категорії – Юрій Ликов (м.Київ).

93 кг– 240кг – Тарас Пастух (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль);

+93 кг– 252,5кг – Олександр Бігус (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль).

У командному заліку кращими стали  (1 місце) – ск «Олімп» (м. Тернопіль, ЗОШ №23), другу сходинку посіли представники – ск «ДЮСШ» (м. Яворів), а третіми були –

ск«Кремінь» (м.Кременець).

Жінки змагалися у двох вагових категоріях: до 52кг перемогу здобула з результатом 135кг – Ільницька Марія (ск«Прометей»,м.Борислав) та +52кг з результатом 220кг – Бирук Єлизавета (ск«Центр спорту»,м.Бориспіль).

У перерві відбулися два силових конкурси серед глядачів: армліфтінг, де перемогу у ваговій до90 кгздобув – Ігор Пасєка ,+90 кг– Андрій Пушкар, а також конкурс – тяга штанги125 кг– на кількість, де переміг з результатом 38 раз – Олександр Бігус.

Переможці обох конкурсів  отримали призи від спонсора змагань «Опілля».
Згодом відбулося нагородження чемпіонів і призерів серед юнаків  та жінок. Учасники отримали грамоти, медалі, командні кубки від «УДАРу» та журнали «Железный мир» від генерального дистриб’ютора в Україні – Миколи Колтакова, а також  «POWER INSIDE» від магазину спортивного харчування «Мuscletech». Всі жінки-учасниці отримали у подарунок смачні цукерки від спонсора змагань – компанії «АВК».

Після обіду розпочалася боротьба за першість серед чоловіків, де чемпіонами у своїх вагових категоріях з результатом стали:
59 кг – 220кг (рекорд області) – Михайло Шаблій (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль);

66 кг– 227.5кг (рекорд області) – Андрій Яблонський (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль);

74 кг– 255кг (рекорд області) – Давид Пкін (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль);

83 кг– 290кг – Андрій Басістий (ск«Літіум», м.Хмельницький);

93 кг– 325кг – Антон Правник (ск«Центр спорту», м.Бориспіль);

105 кг– 305кг – Олександр Слюсар (ск«Міськспортуправління», м.Чернівці);

120 кг– 327.5кг (рекорд області) – Максим Варченко (ск«Авангард», м.Тернопіль);

+120 кг– 300кг (рекорд області) – Артур Олійник (ск«Олімп»ЗОШ№23, м.Тернопіль).

Серед команд: 1 місце – ск «Олімп» (м. Тернопіль, ЗОШ №23); 2 місце –  ск «ДЮСШ» (м. Яворів); 3 місце – ск «Старт» (м. Млинів).

Після завершення змагань серед чоловіків відбулися ще два силових конкурси:
парна тяга  – де перемогу здобули з результатом 500кг: Максим Варченко та Павло Боровський; та максимальна тяга без спеціального екіпіювання, переможець – Антон Правник з результатом – 285кг. Усі переможці конкурсів отримали спортивне харчування від спонсора змагань спортивного магазину «MEGA-MASS».

Після завершення конкурсів відбулося нагородження чоловіків великими чемпіонськими іменними медалями і грамотами, а команди – іменними кубками від партії «УДАР», а також журналами «Железный мир» і «POWER INSIDE».

Було визначено абсолютних чемпіонів серед чоловіків незалежно від вагової категорії, а саме:

1 місце – Антон Правник (ск«Центр спорту», м.Бориспіль);

2 місце –  Мирослав Курилюк (ск«Спарта», м.Чернівці);

3 місце – Андрій Басістий (ск«Літіум», м.Хмельницький)

Їх нагородили чемпіонськими поясами від партії «УДАР».

Всіх бажаючих учасників та глядачів змагань пригостили морозивом.

Дані змагання стали хорошою передумовою відродження змагань зі станової тяги в Україні.

Перегляд концерту легендарного гурту “Ляпис Трубецкой – Agitpop”