Про їх перебіг йшлося на виїзній нараді, яку провів на території комплексу Збаразького замку голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Він ознайомився із планом ведення робіт та проектом майбутнього кінно-мистецького театру під відкритим небом імені князя Дмитра Байди-Вишневецького.

Як доповів перший заступник голови ОДА Микола Головач, на даний час на об’єкті здійснюються будівельно-монтажні роботи з реставрації стіни, яка оточує замок, незабаром заплановано розпочати мощення території, яке здійснюватиметься за спеціальними технологіями, зроблено планування верхньої частини театру.

Крім того, у перспективі, заплановано спорудити поблизу комплексу конюшню, трибуни для глядачів, обгородити територію кінно-мистецького театру  частоколом, встановити дві брами, здійснити озеленення та освітлення території.

Нагадаємо, що 6 травня 2012 року з ініціативи голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна у м.Збараж, на території, прилеглій до замку, розпочато спорудження кінно-мистецького театру під відкритим небом імені князя Дмитра Байди-Вишневецького.

1 comment

  1. 111

    Для чого там театр, туди люди не їздять. Знайти замок не можливо.

Напишіть відгук