У Зборові Чайківського називають манкуртом, який зневажає українську мову

Поділитися

10 липня відбулася позачергова сесія Зборівської районної ради. Головним у порядку денному було мовне питання.

Ухвалення Верховною Радою України закону про засади державної мовної політики зборівські депутати розцінили як «зраду державних інтересів та злочин проти української нації». У зверненні, прийнятому з ініціативи Леоніда Білика, Василя Гудими, Ігоря Баліцького та інших представників опозиційних фракцій у районній раді, зазначено, що «мовний заколот» 248 манкуртів, вчинений на догоду Москві і спрямований проти кожного українського громадянина, бо ділить нас на два народи, два світогляди, дві культури і реально загрожує нашій єдності, провокує розбрат у суспільстві. Впровадження антинародного закону перекреслить здобутки державотворення за всі роки незалежності». Окрім того, було грубо порушено саму процедуру прийняття закону, знехтувано вимоги Конститутції України та парламентського регламенту.

Голова постійної комісії з питань духовності, культури та туризму Леонід Білик підкреслив, що головним натхненником нищення української мови в Україні є Партія регіонів. У той же час багатьох мешканців Зборівського району, в першу чергу працівників державних установ, учителів, медиків, влада насильно вербує в цю партію. Недавня конференція районної організації ПР стала огидною копією радянських комуністичних зборищ, сюди під тиском зганяли бюджетників і сільських голів.

На думку Білика, потрібен рішучий спротив такому приниженню людської гідності. Треба дати відсіч зазіханням регіоналів на незалежність і демократію – на майбутніх виборах обрати до парламенту українських патріотів, а не прислужників злочиннго режиму  типу земельного олігарха Івана Чайківського. Саме він останнім часом почав активну розкрутку під патронатом місцевих держадміністрацій по Зборівському виборчому округу № 165, видаючи себе за ревного позапартійного добротворця і захисника українських інтересів.

 

Вірити таким, як  Чайківський, і віддавати за них голоси – означає плодити в майбутньому парламенті нових манкуртів, які глумитимуться над нашими святинями, зневажатимуть українську мову.

Зборівська районна рада одностайно ухвалила звернення до Президента та Голови Верховної Ради з категоричною вимогою не впроваджувати в життя антинародний закон про мовну політику.

Залізодефіцитна анемія в дитячому віці.Клінічні симптоми. Лікування. Профілактика

Прокуратура Тернопільщини поповнила Пенсійний фонд України