Віталій Максимов: «Тернопіль має стати спортивним центром Західної України»

Поділитися

За сприяння Віталія Максимова та Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 14 липня у палаці спорту «Текстильник» відбувся Всеукраїнський турнір зі станової тяги серед юнаків, жінок та чоловіків. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів із 7 областей України. Кращих визначали головний суддя – голова Тернопільського обласного осередку Федерації пауерліфтингу України Ігор Лисий (Тернопіль) та старший суддя – президент Федерації пауерліфтингу України, заслужений майстер спорту, чотирьох разовий чемпіон світу з пауерліфтингу, рекордсмен світу, заслужений працівник фізичної культури і спорту, суддя першої міжнародної категорії – Сіражутдін Базаєв (м. Київ).

Ігор Побер, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР» і відомий спортсмен краю, привітав усіх учасників із їхньою участю у цих змаганнях. «Я не з чуток знаю, скільки літрів поту потрібно пролити в залі, щоб зараз мати змогу представляти своє місто на Турнірі, –  зауважив він. – Та без труднощів не буває перемоги! Це стосується усіх сфер нашого життя, а не лише спорту.  Я радий, що стільки молодих людей, які присутні тут, не шукає легких шляхів, а цілеспрямовано працює над здобуттям перемоги».

Активіст «УДАРу» Віталій Максимов також висловив своє захоплення такою кількістю спортсменів, які зібралися того дня у «Текстильнику». «Якщо усі небайдужі до спорту тернополяни будуть докладатися до його розвитку, то наше місто невдовзі стане спортивним центром Західної України. Подивіться, скільки сьогодні дітей і молоді присутні на змаганнях, але їх має бути ще більше! На жаль, левова частина молодого покоління тернополян не цікавляться спортом. Особливо це стосується дітей заробітчан. Їхні батьки змушені працювати за кордоном, бо держава не змогла забезпечити їх гідною роботою, але ж дітей виховує вулиця. І не завжди вона приведе до спортзалу, швидше – до пивбару. Це соціальна проблема, адже, як колишній правоохоронець, можу стверджувати, що дитяча і підліткова злочинність з кожним роком зростає. Тому мені дуже боляче дивитися, як сучасні політики розповідають нам казки про світле майбутнє, а самі відкривають ресторани та пивбари, рекламують алкогольні напої… Я ж закликаю усіх: давайте разом – і бізнесмени, і політики, і меценати – допомагати спорту, будувати спортивні майданчики, відкривати у кожній школі спортивні секції… Тоді легше буде батькам, в тому числі і тим, які працюють закордоном, адже вони будуть знати, що їх діти проводять свій вільний час із користю.

До речі, лідер «УДАРу» в області  Ігор Побер започаткував одну з кращих в Тернопіллі шкіл із занять пауерліфтингом, яку відвідують і діти, і дорослі. Таких людей потрібно підтримувати і допомагати їм.  На моє переконання, спорт поряд із економікою, наукою та культурою повинен покращувати імідж міста», – додав Віталій Максимов.

На завершення турніру усі учасники отримали грамоти та призи від організаторів заходу. Ігор Побер та Віталій Максимов нагородили найсильніших  спортсменів чемпіонськими поясами, а їхні команди – ексклюзивними кубками.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

Ложка дьогтю…

Перегляд концерту легендарного гурту “Ляпис Трубецкой – Agitpop”