Віталій Максимов закликав тернополян підтримати акції протесту

Поділитися

Активісти «УДАРу» взяли участь у народному віче, яке відбулося у Тернополі 8 липня біля пам’ятника Івану Франку. Понад тисячу тернополян зібралося, щоб висловити свій протест закону України «Про засади державної мовної політики». Представники опозиційних сил, громадських організацій, депутати обласної, районних та міської рад наголошували на необхідності відстоювати найсвятіше – українську мову.

Активіст партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Максимов зазначив, що за його 30-річний юридичний стаж він вперше бачить, щоб так зухвало із порушеннями приймали законопроект у найвищому законодавчому органі країни.

«Упродовж нетривалого часу влада зробила ряд кроків для того, щоб остаточно втратити державність. Перший – політичні репресії, другий – харківські угоди і третій – прийняття антиукраїнського і антидержавного закону. Щодо мене, то виховувався у російськомовній сім’ї, проте мої діти, онуки і я сам розмовляємо тільки українською. Моя думка однозначна, мова повинна бути одна – українська. Упродовж останніх років мені довелося побувати у різних областях України. Хочу зазначити, що ніде нема мовних проблем. Прикро бачити те, як в незалежній і демократичній державі біля Українського дому в Києві намагалися придушити мирну акцію. Постраждали лідери опозиційних сил, в тому числі Віталій Кличко, Олег Тягнибок та інші. Ті, хто прийняв цей закон, повинні відповідати перед народом. Ми зараз збираємо підписи проти мовного закону, тому закликаю всіх тернополян і жителів України підтримати акції народного спротиву своїми підписами і безпосередньою участю. Не будьте байдужими до долі своєї країни. Слава Україні! Героям слава!», – звернувся до присутніх на мітингу Віталій Максимов.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

Політична криза в Україні: причини та наслідки

Віталій Ломакович організував народну толоку