Завдяки втручанню прокуратури Тернопільської області стабілізовано гідроекологічну ситуацію на річці Серет

Поділитися

Прокуратурою області організовано проведення перевірки за фактом порушення законодавства під час реконструкції на Тернопільському водосховищі, що спричинило  пониження рівня води у річці Серет.

 Встановлено, що на Тернопільському водосховищі виконується ремонт набережної та очистка прибережної акваторії у зв’язку з проведенням у серпні цього року Чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Виконання цього комплексу заходів потребує пониження рівня води від проектних відміток на 0,5 м.

У ході проведення вказаних робіт працівники експлуатуючої організації допустили технічну помилку, внаслідок чого 16.08.2012 року припинився скид води з водосховища у нижній б’єф. Річка Серет у районі гідропарку обміліла, що викликало небезпеку масової загибелі риби.

Завдяки оперативному втручанню працівників прокуратури області та природоохоронних органів  вжито дієві заходи щодо забезпечення регулювання скиду води. До ранку 17.08.2012 року гідроекологічна ситуація на річці Серет і водоймах гідропарку стабілізувалася. Вдалося запобігти масовій загибелі живих водних ресурсів.

За вказаним фактом прокуратурою області організовано проведення перевірки. За її наслідками вирішуватиметься питання про притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

Подяка від церкви храму Софії Віри Надії і Любові Президентові фонду «Галичина-Волинь» Володимиру Клименку за благодійну допомогу

Скоро буде освячений собор «Усіх святих» у Скалаті