111

На електронну пошту тернопільської інтернет-газети “Про все” надійшов лист про несправедливу ситуацію у селі Лосятин. Пропонуємо його вашій увазі

Ось уже декілька років у селі Лосятин, що поблизу Почаєва, вирощують і продають малину. Малини в цьому селі не має хіба у лінивого. Люди розсаджуюють по декілька соток. А підприємливі односельчани закуповлюють і продають на ближніх і далеких ринках в декілька разів дороче. В Лосятині намагаються здавати малину також і жителі інших сіл. Але їм приходиться набагато важче. Бо для ЧУЖИХ ні в кого з підприємців не має ящиків. Ось так працюють нащі українці. Буквально вчора ставши свідком такої ситуації було вкрай шкода людей які привезли малину за 15 км., а їх майже послали, і покликали якусь там Галю-односельчанку. А біля іншої машини сказали двом “чужим” що -малина переслигла, або що дрібна, хоча ягоди були ідеальні!!! Просто сільська монополія!!!!І це при тому що люди простояли в черзі годину. Де справедливість??? Це з людський труд і тяжкі копійки, адже в селі іншої роботи просто немає. От так і живемо!!!

1 comment

  1. Вова

    Дана ситуація виникає через те, що малину важко транспортувати, а люди з далеких сіл не вибирають її так часто як це потрібно. Ну і звичайно ж у сусідів приймати будуть в першу чергу, такі вже ми люди =)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.