111


Продюсер співака Віктора Павліка Микола Григорій вирішив сам “закосити” бабло на виборах. Продюсер неперебірливого співака, який агітував і за Ющенка, і за Януковича вирішив вдатися до відвертої брехні і “закосити” під опозиційного кандидата. Такими плакатами пан Григорій засмітив увесь Тернопіль. Чи повірили тернополяни, що ця “політична чупакабра” є опозиційним кандидатом, а не представник від об’єднаної опозиції Олексій Кайда, “Про все” вирішило запитати у читачів “Про все”

Чи вірите Ви, що Микола Гргорій опозиційний кандидат на паламентських виборах?

View Results

Loading ... Loading ...

3 comments

 1. Компромісний

  Шановний! Перш ніж писати усіляку маячню, я б радив Вам пройти курс вивчення науки Політології, і розібратись з поняттям “опозиція”….якою вона буває і взагалі що це таке. В протилежному випадку дискутувати з вами на дану тематику позбавлено будь якого здорового глузду.

  P.S. якщо можна відповідь на запитання, чому ж ваша політична позиція протягом останніх років зазнала таких метаморфоз та перетворень?Ви ж самі живете по принципу “від хати до хати…”

 2. рева

  Микола Григорій (Коля Каструба) стукав в ресторані “Україна” на тільки на барабані, а й на КГБ. Це всі знали і пам”ятають досі.

 3. корсар

  Який Віктор Павлик, такий і продюсер Микола. У Павлика ні голосу, ні зросту. Дивуюсь, як цей вишкрібок може жити на білому світі, зрадивши свою маму, західноукраїнську Теребовлянщину, молоти щось по-москальськи і не навчити свого дебільного сина-ресторанного співака української мови. Турок, а не козак, заробітчанин. А шо Коля? сільський гоцул з Києва, хоч і народився в Прикарпатті. Горе Україні від продажних шкур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.