111

Кампанії деяких з них побудовані на пропаганді своїх програм, а переважно на критиці опонентів.Останнім часом, зокрема, на шпальтах газет, в інтернет-просторі, у вигляді листівок активно розповсюджуються матеріали “Руху за визволення”. Обличчям цього руху став кандидат Василь Фіялка, а його головним передвиборчим гаслом став заклик: «Не дамо банкіру-комсомольцю Вові “Луганському” обікрасти Тернопільщину». Очевидно, йдеться про іншого кандидата з цього округу — Володимира Клименка. Останній очолює “Укрінбанк” та родом з Луганська.

Донедавна найактивнішим публічним опонентом Володимира Клименка по окрузі був Орест Муц (депутат ВРУ від Партії регіонів, екс-голова обласної партійної організації), який у зверненнях до виборців основну увагу звертав на “загрозу завоювання рідного краю політично-економічними варягами”. Останнім часом дружина “анти-варягів” в окрузі суттєво поповнилася. За повідомленнями місцевих інтернет-видань, пан Муц ввів у гру декілька інших дружніх собі кандидатів, щоби в такий спосіб — гуртом — побороти банкіра-благодійника Клименка.

На тлі Кремля, поряд зі Сталіним і Леніним, зображені (справа наліво): Володимир Клименко, Юрій Желіховський (заступник голови-керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації) та Валентин Хопнян (голова Тернопільської ОДА, керівник обласної організації Партії регіонів).

fialka

fialka2

Fialka3_lystivka

За коментарями звертайтесь:
Святослав Липовецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА в Тернопільській області
opora.ternopil@gmail.com, 097 548 34 08
Любомир Крупницький,
прес-секретар кампанії громадського спостереження
за парламентськими виборами Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області,
TernOPress@gmail.com, 096 667 35 73

6 comments

 1. Павло

  Цікаво, де Орко нарив ту “квіточку”? Голосуємо всі за Тюльпана! :-)))

 2. олько

  Ти Павле певно якийсь зальотний в нашому краї… Всі знають шо в них другий дім – гендель Ретро… Певно “трояндочка” наша спала там п’яна, а Муц його підібрав, нагодував, обігрів, обібрав, а потім ше раз напоїв і відправив на війну з варягами!

 3. Міхал

  Добре Ольку кажеш, але тепер вони собі поміняли офіс… Останнім часом виджу як вони в Тернополі на площі на тих парканчиках сидят… Воно так виглядає, ніби третього шукають….

 4. марійка

  Шо ви продажні сволочі наїжджаєте на Ореста Муца. Він найпорядніший чоловік в області, а може і вкраїні… І взагалі йому пора Героя вручити!

 5. володимир

  яке слово у Клименка- на всю область обіцяв кілька крісел збаразьким дітям, та так їх і не дав.

 6. Іван

  Собаки гавкають,а караван іде.Позиція ,поки що діючого,свідчить про його слабкість.Від політиного фіаско Муца вже не Спаса навіть чудо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.