Тягнибок забере в Кайди джипа?

Поділитися

Щоб Олексій Петрович не спалив себе до виборів

Агітація головою Тернопільської обласної ради (представник ВО “Свобода”) в робочий час не є порушенням закону. Принаймні “Закону про вибори народних депутатів України”

Днями в Тернополі відбулася прес-конференція представників ВО “Батьківщина” та ВО “Свобода” стосовно спільної роботи по ряді напрямів під час парламентських виборів, зокрема й щодо ведення агітації. Декілька тернопільських інтернет-видань (“Доба”, “Провсе”), повідомляючи про цю подію, зауважили, що голова Тернопільської облради Олексій Кайда (ВО “Свобода”) перебував на прес-конференції (фактично, займався передвиборчою агітацією) в робочий час і прибув туди на службовому автомобілі. Хоча загалом закон забороняє брати участь у передвиборчій агітації у робочий час посадовим та службовим особам органів місцевого самоврядування, це правило має й винятки. Як повідомив юрист Громадянської мережі «ОПОРА» Валерій Корнійко, закон дозволяє проводити агітацію в робочий час посадовою особою, яка є кандидатом у депутати (ч.1, п.3, ст.74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”). Інша річ — моральна сторона питання. Незручність ситуації, схоже, розумів і сам пан Кайда. На зроблене журналістами зауваження — свій час, за який отримує гроші від громади, він витрачає на агітацію за свою політичну силу — Олексій Кайда обіцяв відпрацювати під час своєї обідньої перерви.
Водночас, використання службового авто при агітації є порушенням ч.21 ст.74 вищезгаданого закону.

Святослав Липовецький
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА

в Тернопільській області

097 548 34 08

Чи не найжорсткіша боротьба між потенційними парламентарями на Тернопільщині відбувається на 164-му виборчому окрузі, де зареєстровано найбільшу кількість кандидатів

У Тернополі продадуть завод будівельного авантюриста