111

Щоб Олексій Петрович не спалив себе до виборів

Агітація головою Тернопільської обласної ради (представник ВО “Свобода”) в робочий час не є порушенням закону. Принаймні “Закону про вибори народних депутатів України”

Днями в Тернополі відбулася прес-конференція представників ВО “Батьківщина” та ВО “Свобода” стосовно спільної роботи по ряді напрямів під час парламентських виборів, зокрема й щодо ведення агітації. Декілька тернопільських інтернет-видань (“Доба”, “Провсе”), повідомляючи про цю подію, зауважили, що голова Тернопільської облради Олексій Кайда (ВО “Свобода”) перебував на прес-конференції (фактично, займався передвиборчою агітацією) в робочий час і прибув туди на службовому автомобілі. Хоча загалом закон забороняє брати участь у передвиборчій агітації у робочий час посадовим та службовим особам органів місцевого самоврядування, це правило має й винятки. Як повідомив юрист Громадянської мережі «ОПОРА» Валерій Корнійко, закон дозволяє проводити агітацію в робочий час посадовою особою, яка є кандидатом у депутати (ч.1, п.3, ст.74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”). Інша річ — моральна сторона питання. Незручність ситуації, схоже, розумів і сам пан Кайда. На зроблене журналістами зауваження — свій час, за який отримує гроші від громади, він витрачає на агітацію за свою політичну силу — Олексій Кайда обіцяв відпрацювати під час своєї обідньої перерви.
Водночас, використання службового авто при агітації є порушенням ч.21 ст.74 вищезгаданого закону.

Святослав Липовецький
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА

в Тернопільській області

097 548 34 08

4 comments

 1. Сторона

  Це ж сам Пан КАЙДАААААА, таким бездєлькам все можна.

 2. Тернополянин

  От сволоч Кайда використовує своє службове станевище, плюс безвихідь людей які потрапили на таку агітаційну пастку

 3. Богдан

  ВИ КРАЩЕ ПОДИВІТЬСЯ ЩО ВИРОБЛЯЮТЬ НАКАЗНІ “ГЕТЬМАНЧИКИ” ГАЙДУКИ ЯНУКОВИЧА В РАЙОНАХ ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО З 1990 РОКУ…ЗА СВОЇ ДІЯННЯ А САМЕ ЗАГАНЯННЯ ЛЮДЕЙ У ПАРТІЮ РЕГІОНІВ, ПАРТІЮ БАНДИТІВ , ЗЛОДІЇВ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ ВОНИ ДАВНО ЗАСЛУЖИЛИ ПОЖИТТЄВИЙ ТЕРМІН УВ”ЯЗНЕННЯ…І РАНО ЧИ ПІЗНО ВОНО ТАК І БУДЕ.. ЯК В НАРОДІ КАЖУТЬ КАТЮЗІ ПО ЗАСЛУЗІ.

 4. Валентина

  Як жалко людей, яким Кайда (Куйда, Хуйда , останнє мені найбільше довподоби) замилює очі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.