111

Увечері на центральній площі міста відбувалися урочистості з нагоди державного свята. Вітання від районної і міської влади змінювали виступи творчих колективів Заліщанщини, які славили Україну. Влада доповідала про нову демократію, яку країні подарувала Партія Регіонів. Також на виступи записалися і деякі кандидати у народні депутати, які хотіли в переддень виборів нагадати про свою присутність в окрузі. Однак керівництво райдержадміністрації  категорично відмовило їм, мотивуючи, що не хочуть політизувати культурно-мистецький захід. Один з кандидатів, а саме Василь Чубак,  не погодився з такою позицією і
вирішив самовільно вийти на сцену, але на заваді йому став кордон міліції. Правоохоронці так завзято стримували бравого кандидата, що аж вишиванку на ньому порвали.  До речі, координував дії міліціянтів заступник голови районної ради, член Партії Регіонів, керівник районного виборчого штабу кандидата у народні депутати Володимира Бедриківського Василь Лопушанський, що викликало неабияке здивування як в учасників, так і у присутніх на святі.
Та незабаром усе стало на свої місця і подив в очах людей змінився приреченістю. Справа в тому, що районова влада, як це нерідко тепер трапляється, зробила виняток з нею ж встановлених правил. Відтак на сцені, як справжній господар свята, з’явився  генерал міліції Володимир Бедриківський

Залишається тільки здогадуватися, чому такої  привілеї заслужив лише один буцімто незалежний кандидат, якщо навіть формального висуванця від Партії Регіонів не пустили на сцену. А ще після побаченого і почутого під час урочин, не може не хвилювати людей, хто ж насправді є тузом у рукаві чинної влади у її виборчих іграх з народом, і чи після 28 жовтня цей туз не стане шісткою?

3 comments

  1. Лісовий

    До чого тільки не вдається влада щоб пропіарити чубака.

  2. Іванна Заліщанська

    Так як написано у статті все і було, ось тільки заступник голови райради не Василь Лопушинський, а Василь Лопушняк )). Ну а те що районна влада підтримує Бедриківського ні для кого не секрет. Бо коли в урочищі Червоне Бедриківський був сам., то на День Незалежності вже влада від нього не відходила. Так, дійсно пересічні глядачі були шоковані, через несправедливе ставлення до інших кандидатів, в даному випадку до Чубака.

  3. ммм

    У вас не достовірна інформація.По-перше,Василь Лопушняк не є членом Партії регіонів.І це знають усі.По-друге,чому на сцену свята,(до речі,Василь Чубак не взяв участі в організації свята),мала вийти людина,яка АБСОЛЮТНО НІЧОГО не зробила для нашого району.Так як і Козак.Єдине,що вони вміють робити,так,як і більшість наших “кандидатів” у депутати,це лити ГРЯЗЮКУ у своїх газетах.І ще одне,вам напевне потрібно перевірити зір,а не тратити час на те,щоб писати….Я думаю вже всім нашим виборцям зрозуміло,кого підтримує влада та Партія регіонів.Чиї білборди поставили біля Міської ради,у центрі міста,та у видних місцях?Ви самі просто не хочете цього розуміти.Може це звичайна зависть до Людини,яка в силі рухатися вперед,а не сидіти і писати БЕЗГЛУЗДУ БРЕХНЮ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.