Довіреними особами Давиденка стали Дутка і Шафранський

Поділитися

Довіреними особами кандидата в народні депутати Андрія Давиденка стали Євген Дутка та Віталій Шафранський. Рішення про їх реєстрацію днями прийняла Центральна виборча комісія.

Згадані особи – відомі на Тернопільщині громадсько-політичні діячі.

Так, Євген Дутка є депутатом обласної ради уже впродовж п’ятої каденції. З 2009 року – уповноважений представник депутатської фракції «Наша Україна» у Тернопільській обласній раді. Водночас його знають як фахового лікаря-хірурга. Має звання «Заслужений лікар України».

Віталій Шафранський обирався до обласного парламенту тричі. Зараз він є головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності. З 2002 року очолює Теребовлянську районну організацію УНП. Активіст «Зарваницької ініціативи».

– На наших теренах Андрія Давиденка добре знають ще з часів роботи помічником народного депутата Ігоря Тарасюка, котрого у 2002 році обрали до парламенту саме по округу з центром у Теребовлі, – прокоментував своє рішення стати довіреною особою кандидата Віталій Шафранський. – Переконаний, що пан Тарасюк досі був найрезультативнішим нардепом серед усіх, що представляли наш край у парламенті. І в цьому є значна заслуга саме Андрія Давиденка. Тому я прийняв пропозицію працювати пліч-о-пліч з цим політиком. До того ж, мені близькі його цінності та погляди, його проукраїнська, патріотична позиція.

Нагадаємо, Андрій Давиденко балотується до Верховної Ради по 166 виборчому округу з центром у Теребовлі. У цей округ також входять Монастириський, Бучацький та Гусятинський райони.

Як ми повідомляли, Давиденко є діючим депутатом Верховної Ради, входить до парламентської опозиції. Водночас займає посаду заступника голови Української Народної Партії.

Андрій Давиденко народився і виріс у Тернополі, закінчив фізико-математичний факультет Тернопільського педуніверситету, здобув вчений ступінь кандидата наук. Був помічником-консультантом народного депутата України Ігоря Тарасюка.

Перший урок для тернопільських школярів буде присвячений вшануванню української мови

В’ячеслав Кириленко підтримує Олексія Кайду