111

Фіялка Василь Михайлович – кандидат у народні депутати України у виборчому окрузі № 164

 Народився 8 серпня 1953 року в мальовничому с. Купчинці Козівського району. Виховувався у патріотичній родині, яка зазнала репресій від москалів-визволителів, котрі в 1939 році застрілили діда, а двоє його синів загинули в УПА.

Змалечку ввібрав у себе дух свободи, що визначило мою подальшу долю як лідера руху за визволення. Бо не з книжок, а через живі розповіді батьків знав, як прийшли «визволителі» в онучах та лаптях, грабували наші хати, а нічні сорочки наших бабусь одягали, як вечірні плаття.

Трудову діяльність розпочав  з 17 років від робітничого верстату на заводі «Ватра». Пройшов трудовий шлях від слюсаря до старшого майстра інженерно-виробничого комплексу. Паралельно навчався у Львівському політехнічного інституту, де в 1990 році здобув фах інженера-механіка.

Свою громадську діяльність розпочав як громадський активіст, дійшовши до посади заступника голови профспілкового комітету. Мрія бачити  Україну незалежною, а своїх земляків вільними та заможними привела мене на шлях боротьби  з комуно-комсомольськими варягами, які хазяйнували в нашій області.

Це  передалося з діда-прадіда. Мій прапрадід разом з Іваном Франком у 1895 році піднімав людей на боротьбу проти польських лихварів, на зразок сьогоднішніх банкірів. Тому, мабуть, виконуючи волю діда-прадіда, й став лідером руху за визволення.

З 1990 року був головою Комітету з прав людини, головою Страйкового комітету заводу «Ватра», членом Координаційної ради Руху, головою Тернопільської обласної організації УРП.

Не терплю брехні і ніколи не змирюся з тим, як різного роду комсомольці знову хочуть захопити Тернопільщину, щоб принижувати та обкрадати моїх земляків, заганяючи їх у банківську кабалу, щоб потім відібрати найдорожче – землю і знищити саму область.

Усіма силами буду боротися за звільнення  нашого краю  від окупації комсомольсько-банківським капіталом, який суне до нас з Луганська.12 comments

 1. Ігор

  Муц зареєстрував 8 кандидатів у нардепи в т.ч.і Фіялка з тим , щоб обгавкувати Клименко, Як що Ви панове такі *патріоти* сиого краю то балатуйтесь у Теребовлі та на Козівщині. Ан ні – там страшно бо люд на вила підніме,там знають і ваше нутро продажне і хто ви насправді.

 2. Землячка

  Щось ми раніше ні Вови Луганського ні Фіялка-борця за наше світле майбутнє не знали. Але банкіра взнали через хороші справи ,а Фіялка сьогоні об*явився і не каже що зробив,а лише брудом ллє.
  Дійсно проглядається почерк Муца-бачить що пролітає то може ми дурні на бруд клюнемо. А ви всі до нас приїдьте ,поговоримо – легше всього ховатись за інтернетом.

 3. Політкоректна

  Ігор, як на мене, Вас просто вбиває амбітність та харизма Муца і самого Фіялка……на щастя в Клименка нею і не пахне!

 4. Свояк

  хахахахахаха муцик розщедрився,аж 8 хрунів зареєстрував,Всеодо грошики на вітер.Орко вже злитий і рідні регіони не допоможуть.
  Краще б нам минулі борги повіддавав.

 5. Ігор

  Пані Політкоректна , Ви мабуть не тутешня.Муц-харизма-не смішіть людей.Вже й так всім смішно що О.П.ще кудись пнеться.

 6. стрийко

  п.Василь так тримати. Твоя команда з тобою. Окупанти Go home!!!

 7. сидор

  добрі справи вови з луганська, банкір задурно ніц не робить, запамятайте!!!!!!!!!!

 8. Лісовий Назар

  Фіялка оплачений козачок від влади для відбору голосів від опозиції.

 9. ОLEVARA

  В корінь дивися… – так говорить стара приказка. Фіялко бачить загрозу повернення комунобільшовицької ідеологія. І це реальна загроза. А простий люд, за своєю наївністю, цього не може побачити. А бачить дороги,які давно мали бути такими, а зараз за наш з вами рахунок (тобто з держбюджету) показують, як вони працюють для людей.
  ЛЮДИ – прокиньтеся від сплячки, та подивіться навколо мислячим, тверезим оком і побачите це блюзнірство та цинізм, який несуть НАМ ці нові-старі людиноненависницькі братки.

 10. Надя

  Я за – Фіялку! Люди ПРОКИНЬТЕСЯ! Скільки можна дозволяти ” чужакам” панувати над нами! Пане Фіялка, так тримати! Хай щастить!!!

 11. Володя

  Фіялка Василь – наша людина!!! Комуняки – геть!!!

 12. Надя

  Я за – Фіялку! Люди ПРОКИНЬТЕСЯ! Скільки можна дозволяти “чужакам” панувати над нами! Пане Василь, так тримати! Хай щастить!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.