111

Валентин Хоптян: "Шо? З ними обома???"

Про те, що голова Тернопільської облдерадміністрації Валентин Хоптян полюбляє дорогі іномарки-джипи – знає кожен на Тернопільщині. На Гусятинщині відають, що губернатор не вміє пити. Бо саме там двічі бачили як на Івана Купала Валентина Хоптяна грузили до службового автомобіля як мішок бараболь.

Нещодавно, під час святкування “Лемківської ватри” на Монастирищі Валентин Хоптян чи не вперше за всю історію перебування на посаді голови Тернопільської ОДА звернув увагу на… красивих дівчат. До того Валентин Антонович лише заглядав на столи, щоб побачити чи добру горілку купили.

Політтехнологи з вулиці Банкової порадили подружжю Хоптянів, щоб “набрати балів” на виборах у простого люду, загравати з ним. Ось і на святі лемків Валентин Антонович “тряхнув старіною” і згадав давні кавалєрські часи… І сфотографувався з красивими дівчатами… Як це виглядало збоку – маєте можливість побачити…

Ну що ж...давайте...

5 comments

 1. Кобіс Степан

  Ну і цей бурянець і дурнуватий, сливку як завжди залиє і починає приставати до дівчаток, їм же навіть і по шістнадцять нема, педофіл пяний …

 2. читач

  Хто взагалі ту противну морду зміг на такому солідному сайті поставити

 3. Анатолій Несторович

  Галичанам ніяк не вгодиш, можна подумати, що Надал краще. Бидлом керувати, повинне таке ж – бидло.

 4. PeterS

  Хоптян нічим і ніким не керує. Він перебуває у ролі маріонетки. До рівня бидла він ще не доріс. Його рівень – інфузорія-туфелька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.