111

У 2007 році Володимир Бедриківський, будучи керівником Житомирської міліції, з рук предстоятеля УПЦ Московського патріархату Володимира отримав одну з найвищих нагород московської церкви – орден Преподобного князя Володимира 2-го ступеня. Такою нагородою в Україні нагороджено тільки 15 цивільних осіб. Про це писала житомирська преса, це було сповіщенно на офіційному сайті УМВС (сторінка в інтернеті: http://zito.mvs.gov.ua/news/povernennya_svyatyn_do_hramiv_239.html). Сьогодні кандидат у народні депутати мовчить про цю подію і нагороду. Говорячи про усі державні і недержавні нагороди, він жодним словом не обмовився про орден князя Володимира. А щоб відвернути увагу від цього, починає активно лобіювати перед виборами отримання нагород від УГКЦ та УПЦ КП. То яку правду замовчує Бедриківський?

У 2007 році в Житомирі відбувалося святкування 15-річчя Харківського архієрейського собору та Житомирського передсоборового Зібрання. Хто цікавиться історією України, той знає, що Харьківський архієрейський собор ще називають розкольницьким. Тоді за вказівкою Москви у Харкові було відлучено від церкви Філарета, який відстоював позицію єдиної помісної церкви в Україні, і створено УПЦ Московського патріархату. Тобто Українську православну церкву розкололи на московський і київський патріархати. Зрадницька позиція багатьох ієрархів кинула країну в роки релігійної ворожнечі, яка не припинена і сьогодні. Через московський патріархат в Україні московська влада веде підривну політичну діяльність, щоб знищити незалежну Україну. Харківський собор – це символ зради України, плоди якої ми пожинаємо ще сьогодні. Щорічні приїзди попа Кіріла призводять до суспільних конфліктів. Московія через зрадницьку позицію українських політиків отримала у користування українські святині – Почаївську та Києво-Печерську лаври, а сьогодні ця влада прийняла у першому читанні проект Закону, згідно якого ці святині українського народу хочуть передати їм у власність.

Саме на честь 15-річчя зради української церкви міліцейський генерал Бедриківський вирішив вислужитися і подарувати московській церкві 159 старовинних ікон, вилучених у крадіїв. Серед вилучених ікон були ікони, викрадені також в церквах приходів УГКЦ та УПЦ КП, але повернули лише московській церкві. Чому такий однобокий підхід? Проте ця благодійність Бедриківського розчулила патріарха УПЦ МП Володимира і він особисто вручив високий церковний орден.

Думаю, наші земляки не вважатимуть такий вчинок благодійністю, а лише ганебною поведінкою тричі генерала Бедриківського, яка не вкладається у створюваний ним сьогодні образ патріота. Адже справжній патріот ніколи б не святкував річницю релігійного розколу. Справжній патріот ніколи б не вислужувався перед Москвою за дешевий мідний орден.

А що ж ви очікували від людини, яка вихована в сім’ї ідеологічного комуніста, який до травня цього року ще був другим секретарем Заліщицького райкому КПУ і вийшов з партії тільки щоб не зашкодити іміджу свого сина на виборах до Верховної Ради України? Але чи таких патріотів потребує український народ?

1 comment

  1. Ірина

    І цей “ПАТРІОТ” (Бедриківський В.В.) хоче бути міністром МВС України, зрозуміло чиї інтереси він буде відстоювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.